Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Ponowne odszkodowanie - kolano ?


kadecik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące ponownego odszkodawania. Po krótce chodzi o to że 4 lata temu przytrafił mi się wypadek (skręcenie stawu kolanowego) po artroskopii okazało się że mam "naciągnięte więzadło krzyżowe przednie" i na tym leczenie się skączyło po jakimś czasie zgłosiłem szkodę i otrzymałem 7 % uszczerbku (wtedy około 2100 zł) w marcu b.r. ponownie skręciłem to samo kolano. Już bez artroskopii lekarz stwierdził bez żadnych wątpliwości że mam zerwane więzadło krzyżowe przednie ze względu na bardzo dużą niestabilność - w połowie czerwca miałem zabieg rekonstrukcji więzadła - okazało się jeszcze że mam uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej - w tym momencie jestem nadal na chorobowym (czyli już ponad 3 miesiące) - moje pytanie brzmi - czy należy mi się odszkodowanie za powiedzmy tą samą część ciała ?? (jestem ubezpieczony w pracy - PZU ubezpieczenie grupowe składka 42.50 miesięcznie) drugie pytanie to ile ewentualnie moge dostać % za ten uraz - znaczy jaki jest przedział procentowy ?? Pozdrawiam wszystkich - z góry dziękuje za odpowiedz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym razem do wypadku doszło na meczu piłki nożnej - nie było to w pracy - drugim razem również nie zrobiłem twego w pracy tylko podczas amatorskiej gry w hokej na lodzie. Chodzi mi przede wszystkim o to czy należy mi się odszkodowanie za powiedzmy ten sam uraz (prawie ten sam - w pierwszym przypadku miałem "naciągniece ACL" a w drugiem "zerwanie ACL" ) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,

 

dowiedz sie czy w ubezpieczeniu jakie twoj pracodawca oplaca jest ubezpieczenie nnw.. jesli jest a powinno to jak najbardziej mozesz ubiegac sie o odszkodowanie za uraz nawet tej samej czesci ciala.. jesli chodzi o % uszczerbku nikt ci tu na takie pytanie nie odpowie bo to juz TU ma swoje tabele..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...