Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

zadośćuczynienie po wypadki


Sygidus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w czwartek13.10.2011 razem z rodziną mieliśmy wypadek uderzył w nasz bok samochód osobowy który próbował przejechać na czerwonym świetle moja dwu letnia córka straciła przytomność i miała dosyć poważnie wyglądającą ranę głowy żona jest dosyć poważnie poobijana ja również mam potłuczenia na całym ciele ponieważ na moment utraciłem przytomność lekarz zostawił mnie na obserwacji miałem zrobiony szereg prześwietleń usg itp. następnego dnia zostałem wypisany auto moje nadaje się do kasacji córka ma zmasakrowane czoło i bardzo dużo szwów na szczęście obyło się bez poważnych uszkodzeń moje pytanie jest takie za które szkody mogę ubiegać się o odszkodowanie lub zadośćuczynienie do kogo się zgłosić i jak po kolei załatwić całą sprawę z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę już teraz zgłosić szkodę w TU sprawcy (większość ubezpieczycieli przyjmuje zgłoszenie telefonicznie) i przesłac posiadane dokumenty medyczne, z tego dostaniecie odszkodowanie oraz zadośćuczynienie.

Dodatkowo jeżeli posiadacie ubezpieczenia NNW wówczas wyplata następuje zazwyczaj po zakończeniu leczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej S wrote:
Witam
W tym przypadku proponuję nie podpisywania żadnej ugody pomiędzy Państwem a TU, próby wypłaty odszkodowania będą sięgać rzędu 30% możliwości ...
Czytam o Pana tragedii i myślę że będę wstanie pomóc.
Proszę o kontakt +48 534-455-755
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia całej rodzinie.
Bez komentarza!

Tak jak napisal poprzednik proszę już zgłosić sprawę, a w przypadku trudności podczas dochodzenia roszczeń zwrócić się do uczciwej firmy.. Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...