kajka007 Posted November 3, 2009 Share Posted November 3, 2009 Witam, mam pytanie osobę z mojej rodziny zabił na drodze spadający konar z drzewa, czy należy sie rodzinie jakiekolwiek odszkodowanie? i od kogo tego żądać? pozdrawiam Link to comment Share on other sites More sharing options...
Marcin1661348212 Posted November 3, 2009 Share Posted November 3, 2009 Opisz szczegółowo jak doszło do tego wypadku. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now