szotgunik Posted November 4, 2009 Share Posted November 4, 2009 posiadam samochód powypadku który został wzięty na raty więc bank jest współwłaścicielem ale w momencie zamknięcia kredytu i otrzymania od Banku pisma dotyczącego zamknięcia kredytu i odwłaszczenia samochodu tzn że jestem już jedynym właścicielem samochodu to w takim przypadku mogę bez problemu sprzedać taki samochód firmie która odkupuje takie samochody i w związku z tym mam pytanie czy po podpisaniu umowy kupna sprzedaży na którym widnieje deklaracja że wszystkie opłaty ponosi kupujący to czy taką sprawę przerejestrowania samochodu mogę załatwić w urzędzie komunikacyjnym podlegającym mojemu rejonowi czy też taką sprawę muszę załatwić w urzędzie komunikacyjnym któremu podlega kupujący,ja w sumie tylko potrzebuję pieczątki z urzędu komunikacji na umowie kupna sprzedaży że auto zostało przerejestrowane ponieważ takową umowę kupna-sprzedaży muszę przedłożyć ubezpieczycielowi w celu pokrycia różnicy między ich wyceną a kosztem sprzedaży samochodu,prosiłbym o pomoc jak taką sprawę załatwić najszybciej i bezproblemowo. Link to comment Share on other sites More sharing options...
mitof Posted November 4, 2009 Share Posted November 4, 2009 Idż z umową tam gdzie auto rejestrowałeś, czyli do swojego rejonu. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now