Jump to content
Forum Odszkodowania

Odmowa wypłaty przez zus - sprawa w sądzie.


olia
 Share

Recommended Posts

Witam. Kuzyn ma działalność gospodarczą - sam jest w takim wypadku dla siebie pracodawcą. Doznał kontuzji nogi w trakcie wykonywania pracy (gips, kilka tygodni zwolnienia). W Zus się dowiedział, że sam ma sobie spisać protokół powypadkowy i tak też zrobił, ale nikt mu nie powiedział, że musi być wzmianka o świadku wypadku, bezpośrednim czy pośrednim. Zus odmówił wypłaty odszkodowania. Złożył sprawę do Sądu, jutro jest rozprawa, i tu moje pytanie: jakie ma wziąść dokumenty i czy jest jakaś szansa na jednorazowe odszkodowanie.
Link to comment
Share on other sites

Szkoda, ze nie zajrzalam tu wczesniej.... Mam nadzieje, ze sprawa w sądzie poszla dobrze?

Bo ZUS dal okrutną plamę polecając poszkodowanemu spisac "sobie samemu" protokol powypadkowy.

Ale - o tym (w razie czego) pozniej, teraz napisz jak bylo w sądzie?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...