olia Posted November 5, 2009 Share Posted November 5, 2009 Witam. Kuzyn ma działalność gospodarczą - sam jest w takim wypadku dla siebie pracodawcą. Doznał kontuzji nogi w trakcie wykonywania pracy (gips, kilka tygodni zwolnienia). W Zus się dowiedział, że sam ma sobie spisać protokół powypadkowy i tak też zrobił, ale nikt mu nie powiedział, że musi być wzmianka o świadku wypadku, bezpośrednim czy pośrednim. Zus odmówił wypłaty odszkodowania. Złożył sprawę do Sądu, jutro jest rozprawa, i tu moje pytanie: jakie ma wziąść dokumenty i czy jest jakaś szansa na jednorazowe odszkodowanie. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Ewania Posted November 7, 2009 Share Posted November 7, 2009 Szkoda, ze nie zajrzalam tu wczesniej.... Mam nadzieje, ze sprawa w sądzie poszla dobrze?Bo ZUS dal okrutną plamę polecając poszkodowanemu spisac "sobie samemu" protokol powypadkowy.Ale - o tym (w razie czego) pozniej, teraz napisz jak bylo w sądzie? Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now