Domin Posted November 8, 2009 Share Posted November 8, 2009 pytanie moje brzmi : jaką wysokość nawiązki mogę żądać od sprawcy wypadku,który był pijany.Ja zostałam ofiarą mam połamaną rękę ,jestempo poważnej operacji-śruby itp..Czeka mnie długa rehabilitacja,a ręka nie będzie już sprawna w 100%. Dzięki Link to comment Share on other sites More sharing options...
Domin Posted November 8, 2009 Author Share Posted November 8, 2009 tak ,ale czy ządanie wypłaty nawiązki w postepowaniu karnym nie wyklucza wyplate odszkodowania z OC sprawcy? czy wiesz ile taki pokrzywdzony moze otrzymac nawiązki za takie obrażenia Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now