Jump to content
Forum Odszkodowania

Jaka nawiązka,jakie odzszkodowanie?


Recommended Posts

pytanie moje brzmi : jaką wysokość nawiązki mogę żądać od sprawcy wypadku,który był pijany.Ja zostałam ofiarą mam połamaną rękę ,jestempo poważnej operacji-śruby itp..Czeka mnie długa rehabilitacja,a ręka nie będzie już sprawna w 100%. Dzięki
Link to comment
Share on other sites

tak ,ale czy ządanie wypłaty nawiązki w postepowaniu karnym nie wyklucza wyplate odszkodowania z OC sprawcy? czy wiesz ile taki pokrzywdzony moze otrzymac nawiązki za takie obrażenia
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...