Jump to content
Forum Odszkodowania

smierć pieszej


Recommended Posts

Moja mama została potrącona przez samochód osobowy. Po przewiezieniu do szpitala zmarła .

Sprawca zbiegł . Nie znane sa jego personalia. Czy jesteśmy uprawnieniu do jakiegoś odszkodowania.

Mama miała ubezpieczenie nnw na kwotę 4 tys.zł.

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim wyrazy współczucia!!! Tragedii się nie cofnie, ale oczywiście odszkodowanie się należy! Z NNW wypłacane jest przeważnie 50% sumy ubezpieczenia na wypadek śmierci osoby ubezpieczonej. Niezależnie od świadczenia z NNW osoby uprawnione mogą dochodzić pełnego odszkodowania z UFG , tj. zadośćuczynienie, zwrot kosztów pogrzebu, kosztów stypy, kosztów zakupu ubrań dla zmarłej, osoby będące na utrzymaniu zmarłej mogą dochodzić renty. Roszczenie do UFG można złożyć w dowolny zakładzie ubezpieczeniowym.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...