Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

stluczka w nasza vectre uderzyl lanos


Rekomendowane odpowiedzi

mielismy stluczke,w nasza vectre uderzyl lanos,maz ze sprawca spisal oswiadczenie ze byla to kolizja drogowa.Maz jezdzi od 18 lat i nigdy nie mial wczesniej zadnego wypadku natomiast sprawca ma 21 lat i jechal autem sluzbowym ,autko nasze nadaje sie tylko do kasacji,poszla rama,meza fotel wyrwalo,i szczerze mowiac nie wiemy co robic,maz zglosil szkode do ubezp.sprawcy ale co dalej?...poza tym okazalo sie ze to jednak nie kolizja byla tylko chyba pod wypadek trzeba podciagnac bo maz jak na razie dostal 12 dni L4 (uszkodzone kregi szyjne i bark),ja jestem troche poobijana ale nie pracuje zawodowo wiec z L4 nie korzystam,jedynie nasza coreczka nie ucierpiala w ogole.Prosze o pomoc gdzie i jak mamy dochodzic swoich praw bo w tym temacie poruszamy sie jak we mgle,Dziekuje,Malgorzata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu, miałam podobna sytuacje, ale ja zgłosiłam wszystko do swojego ubezpieczyciela i on wszystko za mnie załatwił.Nie zgłaszałam nic do ubezpieczyciela sprawcy. Mojemu ubezpieczycielowi przekazalam oświadczenie sprawcy i oni miedzy soba wszystko zalatwili. Skontaktujcie sie ze swym ubezpieczycielem i przedstawcie im zaistniała sytuacje a oni was przeprowadza przez ta sprawe i duzo podpowiedzą. Pozdrawiam. więcej niestety nie pomoge. Moze ktos ci cos więcej podpowie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

alawpr wrote:

. więcej niestety nie pomoge. Moze ktos ci cos więcej podpowie/

gratuluję dobrego samopoczucia, Twoja wypowiedź nie przyda się im zupełnie. Daewoo Lanos to już dzaiadziuś, więc nie mają AC. Co małgorzata ma zrobić? już pierwszy krok mają za sobą,zgłosili szkodę i tyle. Teraz zbierać dokumentację w celu zgłoszenia szkody osobowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pablo_1st wrote:

alawpr wrote:

. więcej niestety nie pomoge. Moze ktos ci cos więcej podpowie/

gratuluję dobrego samopoczucia, Twoja wypowiedź nie przyda się im zupełnie. Daewoo Lanos to już dzaiadziuś, więc nie mają AC. Co małgorzata ma zrobić? już pierwszy krok mają za sobą,zgłosili szkodę i tyle. Teraz zbierać dokumentację w celu zgłoszenia szkody osobowej.

Nie rozumien zupełnie twego sarkazmu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłaś skorzystać z AC. Choć intencje czyste, zupełnie bez sensu w tej konkretnej sprawie. Wróć do pierwszego postu i przeczytaj raz jeszcze, wnikliwie, waszą sytuację łączy tylko to, że obie miiałyście szkodę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...