Jump to content
Forum Odszkodowania

potrącenie na jezdni


tadzio5
 Share

Recommended Posts

moja mama w zeszłym roku została potrącona przez samochód osobowy doznając b.poważnych urazów.Po pewnym czasie,syn wziął mamę do domu,gdzie przez kilka miesięcy dochodziła do zdrowia.Mama jest osobą starszą(75lat) i nie jest ubezpieczona w P>Z>U.Choć od wypadku minął już prawie rok,do tej pory nie otrzymała ani złotówki odszkodowania,ponieważ sprawa o uznanie winy kierowcy wciąż się wlecze,co mamę również finansowo sporo kosztuje.Jak w tej sytuacji wygląda sprawa uzyskania odszkodowania z Z.U.Su?Bardzo proszę o rzetelną odpowiedź i z góry DZIĘKUJĘ.
Link to comment
Share on other sites

komplet dokumentacji medycznej i składa wniosek w ZUS. Potem staje na komisji lekarskiej.

 

Czy ona była winna? Jeśli nie to ma prawo do odszkodowania.

Link to comment
Share on other sites

Nenessa wrote:
komplet dokumentacji medycznej i składa wniosek w ZUS. Potem staje na komisji lekarskiej.

Czy ona była winna? Jeśli nie to ma prawo do odszkodowania.
Zus wypłaca odszkodowanie TYLKO , w tedy gdy wypadek jest wypadkiem przy pracy!
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...