kar08 Posted November 17, 2009 Share Posted November 17, 2009 od pażdziernika mam usunięty 2 palec prawej ręki,obecnie chodzę na rehabilitację,chcę złożyć dokumenty o odszkodowanie,problem w tym,ze nie wiem czy mam złożyć już czy po 6 miesiącach zwolnienia lekarskiego i rehabilitacji.mam wypis ze szpitala czy to wystarczy,czy muszę jechać do szpitala ze specjalnym drukiem do wypełnienia ,nie wiem jakie dokumenty mi są potrzebne.Słyszałam o rencie zawodowej,ja pracowałam w tym samym zakładzie 10 lat na umowę zlecenie ,od roku jestem zarejestrowana i mam same wypadki w pracy,chciałabym wiedzieć czy przy takim wypadku mogę starać się o rentę zawodową i gdzie? Link to comment Share on other sites More sharing options...
jaco115 Posted December 8, 2009 Share Posted December 8, 2009 Jak się zamierzasz starać o odszkodowanie to potrzebujesz aby lekarz prowadzący wypełnił CI druk N-9. Wypełni go na podstawie Twojej karty choroby a i powinieneś mieć dane gdzie nastąpił wypadek, z jakiego powodu i gdzie została udzielona CI pierwsza pomoc. Najlepiej nosić ksero wszystkich swoich papierów a oryginały trzymać w domu. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now