Jump to content
Forum Odszkodowania

Utracony 2 palec prawej ręki mogę starać się o rentę zawodową ?


kar08
 Share

Recommended Posts

od pażdziernika mam usunięty 2 palec prawej ręki,obecnie chodzę na rehabilitację,chcę złożyć dokumenty o odszkodowanie,problem w tym,ze nie wiem czy mam złożyć już czy po 6 miesiącach zwolnienia lekarskiego i rehabilitacji.

mam wypis ze szpitala czy to wystarczy,czy muszę jechać do szpitala ze specjalnym drukiem do wypełnienia ,nie wiem jakie dokumenty mi są potrzebne.Słyszałam o rencie zawodowej,ja pracowałam w tym samym zakładzie 10 lat na umowę zlecenie ,od roku jestem zarejestrowana i mam same wypadki w pracy,chciałabym wiedzieć czy przy takim wypadku mogę starać się o rentę zawodową i gdzie?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Jak się zamierzasz starać o odszkodowanie to potrzebujesz aby lekarz prowadzący wypełnił CI druk N-9. Wypełni go na podstawie Twojej karty choroby a i powinieneś mieć dane gdzie nastąpił wypadek, z jakiego powodu i gdzie została udzielona CI pierwsza pomoc. Najlepiej nosić ksero wszystkich swoich papierów a oryginały trzymać w domu.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...