Jump to content
Forum Odszkodowania

wypadek rowerowy w czasie powrotu ze szkoły - odszkodowanie?


kaja
 Share

Recommended Posts

Mój syn jechał rowerem ze szkoły miał stłuczenie i zwichnięcie nadgarstka na 14 dni założyli mu szynę z gipsu jest to prawa ręka syn jest prawo ręczny i nie może pisac w szkole .Czy należy mu się jakieś odszkodowanie??
Link to comment
Share on other sites

Proszę sprawdzić, jak zawarte było ubezpieczenie zawarte przez szkołę. Jeśli było zawarte na 24 godziny lub na szkołę dojazd z i do szkoły to jak najbardziej się należy. Wniosek wraz z kopią całej dokumentacji medycznej leczenia oraz orzeczenie o zakończeniu leczenia składa się w tu które zawarło umowę ubezpieczenia w szkole dziecka.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...