kaja Posted November 20, 2009 Share Posted November 20, 2009 Mój syn jechał rowerem ze szkoły miał stłuczenie i zwichnięcie nadgarstka na 14 dni założyli mu szynę z gipsu jest to prawa ręka syn jest prawo ręczny i nie może pisac w szkole .Czy należy mu się jakieś odszkodowanie?? Link to comment Share on other sites More sharing options...
Dominika Posted November 22, 2009 Share Posted November 22, 2009 Proszę sprawdzić, jak zawarte było ubezpieczenie zawarte przez szkołę. Jeśli było zawarte na 24 godziny lub na szkołę dojazd z i do szkoły to jak najbardziej się należy. Wniosek wraz z kopią całej dokumentacji medycznej leczenia oraz orzeczenie o zakończeniu leczenia składa się w tu które zawarło umowę ubezpieczenia w szkole dziecka. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now