Jump to content
Forum Odszkodowania

Renta z OC za złamany kręgosłup


grzegorz_55
 Share

Recommended Posts

Witam. Proszę o podpowiedz - będąc na okresowej rencie z tyt. calkowitej niezdolności do pracy ( choroba oczu) uległem wypadkowi komunikacyjnemu ( nie z mojej winy-sprawca już ukarany) w którym doznałem złamania kręgu L-2. Leczenie praktycznie zakończone. Rehabilitacja ambulatoryjna "zakończona" ale w dalszym ciągu czuję ból przy każdym ruchu chwilami mocny, więc na pewno będę szukał dobrego senatorium.Szkodę już zgłosiłem, ale zastanawiam się czy nie składać wniosku o rentę stałą z PZU za stałe uszkodzenie ciała (kompresja trzonu I/II stopnia) i czy wniosek byłby zasadny? Bardzo proszę o fachową poradę.
Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie i dziękuję za zainteresowanie się moim wątkiem. Sprawa

jest jeszcze otwarta, gdyż we środę mój chirurg ma wystawić papiery, a

komisję mam 30.XI . Jak wspomniałem szkodę już zgłosiłem, ale nie

wspomniałem nic o zadośćuczynieniu.Czy powinienem napisać jakieś dodatkowe

pismo jeżeli chodzi o ten tamat i kiedy przekazać do PZU, jeszcze przed

komisją czy załączyć do dokumetacji na komisji?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...