Jump to content
Forum Odszkodowania

złamanie kosci piszczelowej


radus219
 Share

Recommended Posts

jestem na rencie i mialem wypadek w pracy, obecnie skonczylo mi sie chorobowe i zaklad wysyla mnie do lekarza medycyny pracy o zdolnosc wykonywania zawodu. czy musze miec od ortopedy prowadzacego leczenie zakonczenie choroby?

 

prosze o rade z gory dziekuje i pozdrawiam..

Link to comment
Share on other sites

Tak musisz na tej podstawie ze lekarz napisze Tobie daja zdolnosc do pracy ze jestes zdolna do pracy./Wiec ortopeda musi wystawic takie zaswidczenie z emozesz juz pracowac Pozdrawiam a Mialas juz komisje odszkodowanie w sprawiw ywyopadku przy pracy> jesli tak to ile dostalas?
Link to comment
Share on other sites

Zaświadczenie o stanie zdrowia tzw. N9 po zakończeniu leczenia powypadkowego wymaga ZUS / odszkodowanie /

Lekarz MP decyduje badając cię w ramach " kontrolnego " o ewentualnych zaświadczeniach od innych specjalistów.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...