Jump to content
Forum Odszkodowania

złamana kosztka w szkole na WFie


krzysieq
 Share

Recommended Posts

Witam.

Złamałem w szkole na WF-ie kostkę. W szpitalu powiedzieli mi, że przez tydzień będę miał szynę a po tygodniu 3 tygodnie pełnego gipsu. Jakie mogę dostać odszkodowanie po takim urazie?? Czy po takim złamaniu będę miał przepisaną rehabilitację i ile ewentualnie będzie trwała??

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

O rehabilitację pytaj lekarza.

Kopia historii choroby oraz karty informacyjnej. i składasz to razem z wnioskiem do ubezpieczyciela nnw uczniów szkoły.

Jeśli dodatkowo przyczyniła się do wypadku szkoła to dodatkowo możesz ubiegac się z OC szkoły

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...