Jump to content
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie dla żony z mojego OC


Recommended Posts

Witam, w marcu w Czechach mielismy wypadek. Wypadliśmy z drogi i auto dachowało. Na początku wydawało się, że nic nam nie jest jednak po powrocie do Polski żona zaczęła się skarżyć na bóle kręgosłupa. Zrobiła prześwietlenie i dostała tydzień zwolnienia i środki przeciwbólowe. Na jakiś czas bóle ustały ale teraz znowu wróciły. Czy żona ma szansę otrzymać odszkodowanie z mojego OC? Czy to, że nie zgłosiłem wypadku ubezpieczycielowi może mieć na to wpływ?
Link to comment
Share on other sites

Żona oczywiście może dostać zadośćuczynienie z ubezpieczenia OC samochodu którym jechaliście, ale będziecie musieli udowodnić że doszło do wypadku i że obrażenia które żona będzie zgłaszać były konsekwencją wypadku. Warto zatem zadbać o świadków, dowodu w postaci zdjęć, może pismo z policji (jeśli była na miejscu wypadku)
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...