Jump to content
Forum Odszkodowania

4 MIESIECZNE DZIECKO - ZŁAMANIE(odszkodowanie)


mariusz210885
 Share

Recommended Posts

WITAM W WYNIKU WYPADKU SAMOCHODOWEGO MÓJ 4 MIESIECZNY SYNEK DOZNAŁ ZŁAMANIA KOŚCI UDOWEJ Z PRZEMIESZCZENIEM LEŻAŁ 16 DNI W SZPILATU NA WYCIĄGU I JESZCZE 10 DNI MIAL ZAŁOŻONĄ SZYNE NIBY LECZENIE JEST ZAKOŃCZONE KOŚĆ SIE OBLAŁA I FORMUJE ALE DOPIERO JAK BEDZIE MIAŁ 2 LATA BEDĄ MU MIERZYC NÓŻKE PONIEWAZ MOZE DOJSC DO SKRUCENIA OSI CZYLI NIBY JEST WSZYSTKO NA DOBREJ DRODZE ALE NIEPEWNOŚĆ NADAL JEST!!! DOSTAŁ 10 TYSIECY Z OC odszkodowania czy to nie za mało ugody jeszcze nie podpisalismy??????bardzo prosze o porade.
Link to comment
Share on other sites

Według mnie, to jest bardzo mało. Ale nie jestem prawnikiem. Ja bym nie podpisywała ugody. Tu chodzi o dziecko! Nikt nie wie, jak to będzie rzutowało na jego zdrowie w przyszłości. A podpisując ugodę wyłączacie odpowiedzialność TU za dalsze [rpb;emy zdrowotne.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
proszę wystąpić najpierw do ubezpieczyciela z wnioskiem o przesłanie orzeczenia z komisji lekarskiej i wtedy wspólnie przeanalizujemy czy uszczerbek został właściwie oszacowany
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...