Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Oszustwo firrmy ubezpieczeniowej w sprawie NW


doominik1988
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

w styczniu 2009 roku spowodowałem wypadek w którym poważnie została ranna moja ciocia. po kilku miesiącach zaczęła starać sie o wypłatę odszkodowania z tytułu nnw, jednak okazało sie że w głównym komputerze ubezpieczyciela nie jest zapisane że opłaciłem nnw. jednak ja wraz z polisa oc opłaciłem również nnw w wysokości 40 zl. na polisie w formie dokumentu (papierowej) mialem zaznaczone również że zapłaciłem składkę nnw. Udałem się wiec do przedstawiciela firmy w któej zawarłem umowę oc i nnw w celu wyjaśnienia. wytłumaczyłem wszystko spytałem o co tu chodzi wtedy ta Pani która mnie obsługiwała (ta sama która mnie obsługiwała gdyzawierałem polisę) powiedziała że zaraz wszystko bedzie ok tylko musi zrobic ksero polisy wiec jej dałem polise a ona wyszla gdzies wrócila po chwili i na mojej polisie miałem przekreslone miejsce gdzie widnialo ze oplacilem nnw i byla przybyita pieczątka wiec ja jej mowie dlaczego tak zrobila ona na to ze ktos tam jej tak kazal, a i jescze podpisala sie za jakiegos kolesia. Poprosilem ją zeby w miejscu gdzie ona mi to podbila pieczatkę napisala date jednak sie nie zgodzila. Co mogę zrobić w tej sytuacji?? dodam jeszcze ze posiadam KSERO polisy zrobione zanim przybiła mi tą pieczątkę.

PROSZę o pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM. Czasami pracownicy TU przekraczają wszelkie granice ale Twój przypadek to już totalna przeginka. Ja bym zrobił tak: pozwał TU albo tę panią na drodze cywilnej za fałszowanie dokumentów i przy okazji o odszkodowanie za straty moralne a następnie zatrudnił odpowiednią instytucję aby wyciągnęła od nich kasę na maksa dla cioci bo przecież dla Twojej polisy to mało ważne czy ciocia dostanie 1000 czy 10000 PLN. Pozdrawiam i życzę pozytywnego zakończenia sprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...