Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Pęknięty łokieć - wypadek podczas gry w siatkę


scuderi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na początku grudnia miałem wypadek w szkole grałem w siatkę podskoczyłem do piłki tyle że razem z kolegą i padłem na ziemię na początku wydawało mi się że to normalny upadek i wszystko ok. potem się zorientowałem ,że nie mogę zgiąć ręki ani wyprostować. Tak pojechałem do lekarza i stwierdził ,że podejrzewa pęknięcie kości w łokciu miałem założony gips do 4.1.10 czyli dziś. Kiedy zdjęto gips lekarz stwierdził ,że kość była pęknięta. Ręki nie mogę wyprostować ani zgiąć nadal ,ale jest o niebo lepiej. Lekarz kazał uskuteczniać domową rehabilitację i za tydzień kontrola jeżeli będzie wszystko ok. koniec leczenia jeżeli nie to na będzie mnie wysyłał lekarz na taką normalną rehabilitację . No i pytanie Ile mogę się spodziewać procent odszkodowania??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcje masz trzy

118. Złamania w obrębie łokcia - w zależności od zniekształceń i od ŁOKCIA!

a) niewielkie zmiany - prawy (1-5%) lewy (1-4%)

b) srednie zmiany - prawy (5-15%) lewy (4-10%)

c) duze zmiany, przewlekłe zapalenie kości, przetoki, brak zrostu, staw rzekomy - prawy(15-50%) lewy (10-45%)

119. zesztywnienia stawu łokciowego:

a) w zgięciu zblizonym do kąta prostego z zachowanymi obrotami przedramienia(70-105 stopni) - prawy 30%, lewy 25%

b) z brakiem ruchów obrotowych - prawy 35%, lewy 30%

c) w ustawieniu wyprostowanym lub zblizonym (0-20 stopni) - prawy 50%, lewy 45%

d) w innych ustawieniach - w zaleznosci od przydatności czynnosciowej kończyny - prawy (30-45%), lewy (25-405)

120. uszkodzenia łkocia - zwichnięcia, uszkodzenia tkanek miekkich, skręcenia, ograniczenia ruchów, zanikształcenia, deficyty neurologiczne, uszkodzenia skóry itp

a) zmiany niewielkiego stopnia - prawy (1-5%) lewy (1-4%)

b) srednie prawy (5-15%) lewy (4-10%)

c) dużego stopnia, przetoki - prawy (15-45%) lewy (10-40%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No więc lekarz stwierdził że główka kości przedramienia pękła bez przemieszczenia leczenie się zakończyło pomyślnie choć widać małe różnice między lewą a prawą ręką w łokciu(prawa pęknięta taka troszkę szersza się wydaje) czyli z tego co napisała ava80 to widzę że należy mi się ok 1-5 % dobrze myślę? jeszcze chciał bym dodać że mam 15 lat i jestem ubezpieczony zarówno w szkole jak i u taty w pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym o odpowiedź ile mogę się spodziewać odszkodowania za : pęknięcie główki przedramienia bez przemieszczenia prawej ręki leczenie trwało równy miesiąc od 11 grudnia do 11 stycznia, mam 15 lat i stało się to w szkole podczas lekcji W-F
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...