Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

potracona na pasach


pamela
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wcaiaz nie idzie uzyskac opini biegłego,brak jest autentycznych swiadkow,z tego tez powodu sprawa została uniewazniona.trzeba czekac.poza tym nie wiem co ma robic jesli sprawca uchyla sie od odpowiedzialnosci wkrecajac,ze to ja wtargnąlem przed maske :(.jestem całkowicie załamany bo nie dosc,ze ucierpiałem bardzo fizycznie stracilem szanse na studia,to teraz jeszcze nie wiem co z tym wszystkim zrobic,jak walczyc o swoje i tak naprawde co mi sie nalezy.Ten,ktory zajmowal sie odszkodowaniem zakonczyl z ubespieczalnia sprawe na poziomie ugodowym,chce podawac do sadu bo zaplacili grosze ,ale na to potrzebna jest masa kasy.A jaka ma gwarancje,ze cos wygram.Dziekuje za odpowiedz Bart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonczyłam z kompensa sadzic sie na poziomie ugodowym,mam propozycje oddac sprawe do sadu,ale firma zajmujaca sie odszkodowaniem zaznaczyła,ze musze dac odpowiedz w ciagu 14 dni czy zgadzam sie na pełnomocnictwo dla prawnika,czy w tej sytuacji po 14 dniach nie bede mogła wznowic tej sprawy .prosze o szybka odpowiedz.z gory dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pamela wrote:

skonczyłam z kompensa sadzic sie na poziomie ugodowym,mam propozycje oddac sprawe do sadu,ale firma zajmujaca sie odszkodowaniem zaznaczyła,ze musze dac odpowiedz w ciagu 14 dni czy zgadzam sie na pełnomocnictwo dla prawnika,czy w tej sytuacji po 14 dniach nie bede mogła wznowic tej sprawy .prosze o szybka odpowiedz.z gory dziekuje

Brak Pani decyzji w ciągu 14 dni nie powoduje zamknięcia sprawy. Będzie mogła Pani wystapić w terminie późniejszym tylko już z inną firmą będź prawnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...