Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek smiertelny jak dzialac??


krokodyl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie w zeszlym roku zginela mi najblizsza osoba w wypadku drogowym byla sprawa karna ktora juz sie zakonczyla.dodam ze osoba poszkodowana ktora zginela prowadzila sdamochod osobowy jako kierowca.Adwokat moj chcial zalozyc teraz nastepna sprawe z powodztwa cywilnego o odszkodowanie oc mowil ze powinno sie nalezec okolo 60-70.000 tysiecy.......Przyczym niewiem czy sparwa powinna byc zakladana czy nie lepiej polubownie, sprawca byl ubezpieczony w PZU.Drugie moje pytanie czy kwota 60-70 tysiecy jest dobra kwota za wypadek gdzie zginela osoba(zycie ludzkie chyba jest niewiele warte w polsce.) gdzie dodam ze sytuacja rodzinna zostala pogorszona osoba ktora zginel w wypadku zarabiala jeszcze raz tyle co jej maz, jest tez syn pelnoletni ktory nie pracuje jedynie sie uczy i mieszkal razem z osoba ktora zginela w wypadku.Z gory dziekuje za pomoc nie jestem biegly w tych sprawach wiec za kazda informacje bede wdzieczny.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odzskodowanie za wypadek smiertelny jest wyplatą jednorazową i mozna dochodzic wyzszych sum. Zwlaszcza jezeli osoba zmarła utrzymywała dom. Podpowiem ze jezeli syn jest pelnoletni i uczy sie nalezy mu sie renta odszkodowawcza ale z polisy oc sprawcy czy adwokat tego nie proponował? Druga sprawa czy Panstwo udokumentowali pogorszoną sytuacje rodzinną adwokatowi. Jeszcze jedno wyplata odszkodowania nalezy sie kazdej z osob bliskich w lini prostej zmarlej/go. a wiec wspolmalzonek i dzieci ewentualnie osoby ktore zaswiadzca ze byly na utrzymaniu zmarlej/go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...