Jump to content
Forum Odszkodowania

dziecko poslizgnelo się na oblodzonym chodniku


ksawery
 Share

Recommended Posts

moje dziecko wracajac ze szkoły poslizgnelo się na oblodzonym nie odsniezonym chodniku ,doznał rany ciętej miał załozone 4 szfy jakiego zadośc uczynienia mogę sie spodziewac( od PZU ubez szkolne grupowe) a o jakie mogę sie ubiegac od zarzadu odpowiadającego za odsnieżenie ....pozdrawiam wsz czy ktoś miał taki problem proszę informację
Link to comment
Share on other sites

Z ubezpieczenia szkolenego nie wypłaca się zadośćuczynienia tylko świadczenie z tytułu uszczerbku na zdrowiu. Co do zadośćuczynienia od zarządcy / właściciela chodnika to wysokość zadośćuczynienia ustala się indywidualnie pod katem osoby Poszkodowanej. W moje ocenie kwota zadośćuczynienia nie bedzie wysoka kilka tysięcy maks.
Link to comment
Share on other sites

wysokość odszkodowania od zarządcy drogi/ chodnika będzie zależała od tego gdzie te szwy? Głowa czy ręka? jeżeli głowa to ok kilkunastu tysięcy- jeszcze zależy czy na czole czy z tyłu....
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...