Jump to content
Forum Odszkodowania

złamanie nadgarstka


Agu2
 Share

Recommended Posts

wwitam

będac na imprezie weselnej przewróciła się na mie konstrukcja z głośnikami i oświetleniem, łamiąc mi prawy nadgarstek,

osoba która montowała swoje stanowisko pracy tj didżej prowadzący zabawę nie poczuwa się do swojej winy mówiąc że to ktoś trącił.

mam pytanie-czy warto ubiegać się o jakieś odszkodowanie na drodze sądowej?didżej nie był ubezpieczony i chyba tylko taka droga wchodzi w grę, czy mam szansę dostać coś?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
LeoBarca10 wrote:
Witam...Przepraszam,że piszę o dziecku ale szukam podobnych tematów i nie mogę znaleść..
Zatem..Moje dzecko (chłopak chodzi do 1 gimnazjum) i grał na hali w piłke nożną z kolegami...Stał na bramce.Kolega 17 letni kopnął piłkę tak mocno w ręce (większa siła poszła na prawą rękę),że wygięła się i krótko mówiąc złamała się... Chciałbym spytać ile (tak na oko) wynosiło by odszkodowanie dla mojego syna ? Zapomniałem jeszcze napisać o tym ,że syn będzie chodził w gipsie przez dokładnie miesiąc i poźniej 2 miesiące rehabilitacji..i chirurg zaświadczał,że może być uszczerbek na zdrowiu ..(ograniczenie zgięcia nadgarstka)... Dziękuję z góry...oczywiście świadkami są jego koledzy,ktorzy grali z nim w piłkę.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...