Agu2 Posted February 2, 2010 Share Posted February 2, 2010 wwitambędac na imprezie weselnej przewróciła się na mie konstrukcja z głośnikami i oświetleniem, łamiąc mi prawy nadgarstek,osoba która montowała swoje stanowisko pracy tj didżej prowadzący zabawę nie poczuwa się do swojej winy mówiąc że to ktoś trącił.mam pytanie-czy warto ubiegać się o jakieś odszkodowanie na drodze sądowej?didżej nie był ubezpieczony i chyba tylko taka droga wchodzi w grę, czy mam szansę dostać coś? Link to comment Share on other sites More sharing options...
keri Posted April 6, 2011 Share Posted April 6, 2011 LeoBarca10 wrote:Witam...Przepraszam,że piszę o dziecku ale szukam podobnych tematów i nie mogę znaleść..Zatem..Moje dzecko (chłopak chodzi do 1 gimnazjum) i grał na hali w piłke nożną z kolegami...Stał na bramce.Kolega 17 letni kopnął piłkę tak mocno w ręce (większa siła poszła na prawą rękę),że wygięła się i krótko mówiąc złamała się... Chciałbym spytać ile (tak na oko) wynosiło by odszkodowanie dla mojego syna ? Zapomniałem jeszcze napisać o tym ,że syn będzie chodził w gipsie przez dokładnie miesiąc i poźniej 2 miesiące rehabilitacji..i chirurg zaświadczał,że może być uszczerbek na zdrowiu ..(ograniczenie zgięcia nadgarstka)... Dziękuję z góry...oczywiście świadkami są jego koledzy,ktorzy grali z nim w piłkę. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now