Jump to content
Forum Odszkodowania

Złamana noga - odszkodowanie


dzikn
 Share

Recommended Posts

Witam.Mam 15 lat,chodzę do klasy 2 gimnazjum i 2 tygodnie temu złamałem sobie nogę.Będę miał gips jeszcze przez jakieś 2 miesiące.Konkretnie złamał się piszczel(w 1 miejscu) i strzałka (w 2 miejscach), jest to złamanie spiralne z lekkim przemieszczeniem.Gips jest od palców,prawie do miednicy (jakieś 10-15 cm brakuje).Chciałbym wiedzieć ile mniej więcej do stanę za to odszkodowania.Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

To zależy w jakiej ubezpieczalni byłeś ubezpieczony ,czy będziesz wzywany na komisje czy odszkodowanie będzie wypłacone według tabeli za poszczegulne obrarzenia.Przy ubezpieczeniu szkoknym są to raczej niskie kwoty.Moja córka miała złamanie obu kości przedramienia z przemieszczeniem i z póżniejszymi komplikacjami.przeszła 4 operację,trzy razy gips,półtora roku leczenia i z InterRisk dostała tylko 400zł.U nich jest wypłata z tabeli i tyle samo płacą z zwykłe złamanie jednej kości co za wieloodłmowe wielu kości .Nie pomogły nawet dwa odwołania.Napisz póżniej jak było u ciebie.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...