Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

odmowa wyplaty odszkodowania co robic??


Rekomendowane odpowiedzi

witam.

wlasnie sie dowiedzialem ze dostalem odmowe wyplaty odszkodowania kwoty okolo 3,5tys zl gdyz niby nie zgadzaja sie uszkodzenia pojazdow.

auto stalo zaparkowane na parkingu, sprawca przy parkowaniu wpadl w poslizg i uszkodzil moj pojazd.

nie wzieli pod uwage tego ze lezala tam masa sniegu i wiadomo ze wysokosci uszkodzen moga sie nie zgadzac.

bledem bylo to ze nie wezwalem Policji tylko spisalismy oswiadczenie sprawcy ktory sie przyznal do winy i nie robil zadnych problemow.

Co robic w takim przypadku?

czy skladac sprawe do sadu czy moze do rzecznika ubezpieczen?

Dodam jeszcze (dla ostrzezenie dla innych przed firmami typu kogucik) ze to firma Benefia a likwidacja szkod jakas smieszna firma Universum z Krakowa.

z gory dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz.... jak bardzo te "stuknięcia" nie pasują do siebie. bo wiadomo, ze zaspa zaspą, ale samochod 2 tonowy, wbija sie w zaspe i nie ma co opowiadac bajek ze to rowerek, ktory moze sie podniesc 10-20 cm w gore....

 

zeby byla jasnosc, jesli faktycznie nie wiem - auto zawisło na zaspie czy cus ( dla mnie niepojete ) trzeba to bylo opisac. biegli patrza na zdjecia jednego auta , drugiego i jesli sie im cos nie zgadza, wychwytuja wyłudzenie, dobrze mowie czy nie ?

 

wiec moze opisz bardziej szczegółowo to zdarzenie, bo mnie jakos to nie przekonuje ( nie twierdze ze jestes winny )

 

poza tym, jesli likwidujesz szkode z OC sprawcy, mozesz sobie nawet auto naprawic w mercedesie w warszawie ( bedac z krakowa ) - no moze mnie juz tu ciut fantazja poniosła, ale warsztat wybierasz sam i masz ich w nosie - oni wiedza ze nie wygraja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak bardzo stukniecia nie pasują, nawet nie wiem dlaczego skoro nikt nawet nie miezyl wysokosc moich uszkodzen przy ogledzinach pojazdu takze odmowa z dupy wzieta nie podparta zadnymi faktami.

rzeczoznawca pewnie jakis cienki bolek zaczynajacy kariere i chce zablysnac u szefostwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

fulara wrote:

auto zawisło na zaspie czy cus ( dla mnie niepojete )

a spróbuj wjechać autem na zmrożoną breję która teeraz zalega wzdłuż wielu dróg, to też jest zaspa. Kilka miesięcy temu na niemieckiej czy austriackiej autostradzie , jeden z samochodów poszybował prosto w dach budynku. Samochód a lata, niemożliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...