Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Protokół powypadkowy!!! POMOCY!!!!


anija85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Wzięłam do domu protokół powypadkowy, aby się z nim na spokojnie zapoznać. Pracodawca mojego Ś.P. męża był z tego powodu nie zadowolony i wręcz "napastował" bhp-owca, abym podpisała go na miejscu. Ale nie zgodziłam się na to. Także kazali mi napisać oświadczenie, że dostarczę go podpisany w ciągu 7dni. Na koniec bhp-owiec z drwiącym uśmiechem na twarzy życzył mi "owocnej pracy". Skonsultowałam się z pewną P. mecenas i pomogła mi wnieść zastrzeżenia do owego protokołu. Dostarczyłam go 7dnia do Zakładu Pracy męża i tam pan bhp-owiec powiedział mi, że nawet tego nie przeczyta i nie traktuje tego jako załącznika do protokołu. Także mam pytanie z tym związane... Po co wnosiłam uwagi i zastrzeżenia? Czy to wogóle ma na coś wpływ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym protokołem, gdyż uważają, że to wyłącznie z winy mojego męża... A wiem, że małżonek już jakiś czas mi mówił, że sadzają go na "wozidło" na które nie ma uprawnień. A z protokołu wynika, że była to ......- samowolna jazda w stanie nietrzeźwym. Jestem pewna, że wsiadł po raz kolejny z polecenia na tą maszynę, bo nie chciał, aby kierownik znowu coś do niego miał. Dodam, że na mężu znęcano się psychicznie, a biedak się nie przeciwstawiał, bo nie chciał stracić pracy, gdyż mieliśmy kredyt do spłacenia. Bardzo proszę o jakąś poradę :,(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje prostowanie protokołu powypadkowego w sądzie pracy. Pracodawca boi się sprostowania ponieważ może to oznaczać jego odpowiedzialność za powstałą szkodę, co może wiązać się z konsekwencjami karnymi oraz finansowymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
rexio wrote:
W mojej firmie doznałem wypadku w pracy. Nie ma u nas BHP-owca jak stwierdził właściciel bo firma jest za mała. Powiedział żebym sam to napisał a on to podpisze bo nie ma żadnego druku do wypełnienia. Moje pytanie: Jak poprawnie napisać protokół aby nie popełnić żadnego błędu. Sprawę tą opisałem wcześniej: "Czy należy się odszkodowanie"
Dziękuje za pomoc ewentualnie za link do str. z wzorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...