Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Lista nieuczciwych klientow - czy istnieje


rev
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam taki maly problem/zagwozdke.

 

Otoz chcialbym sie dowiedziec czy istnieje cos takiego jak lista osob ktore powiedzmy chcialy wyludzic ubezpieczenie i czy Towarzystwa Ubezpieczeniowe sie nimi wymieniaja.

 

Moze przedstawie konkretny przyklad.

 

Pozyczylem jakis czas temu motocykl ojcu znajomego. Mial wypadek. PZU stwierdzilo, ze nie moglo byc takie wypadku i zglosilo sprawe na policje. Narazie wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przesluchani jako swiadkowie, bez wszczynania postepowania karnego(czekamy na postanowienie prokuratury).

 

Przed tym wypadkiem(ponad miesiac) uleglem wypadkowi na motorze jako pasazer. Otoz jadac ze znajomym spadlem z motoru doznajac calkiem sporych obrazen. Policja nie byla wzywana(wiadomo, kolega prowadzil), natomiast karekta owszem. Mam przyjecie do szpitala, ze z wypadku motocyklowego itp. itd. Motocykl kolegi ubezpieczony jest w firmie allianz.

 

Tylko teraz sie boje, ze jezeli taka lista istnieje i sie firmy wymieniaja nimi, a w pierwszym przypadku dojdzie do sprawy i dostane zawiasy(oczywiscie bede walczyl, bo wkurza mnie takie podejscie do sprawy pzu, ale nic tam), a w drugim przypadku jak allianz zobaczy ze NIBY probowalem cos wyludzic w pzu to czy tez mi nie odmowia i nie zrobia jakiegos cyrku :/

 

Jak wy to widzicie? Najgorsze jest to, ze w obu przypadkach mam racje, a muzse udowadnaic ze czegos nie zrobilem i w najgorszym przypadku moge pojsc siedziec LOL

 

Pozdro i z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, juz w pierwszym nie kombinowalem i sprawa jest na komendzie, bo po prostu nie wierza w taki zbieg okolicznosci :/

 

Mam nadzieje, ze tutaj nic nie wymysla, zwlaszcza ze jest protokol z karetki. Tylko ze w nim nie ma okreslonego kto kierowal itp. itd. wiec pewnie tez moga miec problem. Oni zawsze maja problemy jak maja placic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...