Jump to content
Forum Odszkodowania

Skomplikowane załamanie nogi - odszkodowanie z dwóch ubezpieczeń.


ogid
 Share

Recommended Posts

Witam,

niedawno poślizgnąłem się na chodniku przed budynkiem i upadłem doznając mnogiego złamania podudzia.

 

Wystąpiłem o odszkodowanie do zarządcy odpowiedzialnego za odśnieżanie chodnika.

 

W związku z powyższym mam pytanie, czy mozna również wystąpić o odszkodowanie z ubezpieczenie w pracy, tzn. czy można wogóle (zgodnie z prawem) skorzystać zarówno z ubezpieczenia zarządcy jak i własnego z pracy.

Link to comment
Share on other sites

jeśli pisząc "ubezpieczenie z pracy" ma Pan na myśli ubezpieczenie NNW lub inne osobowe/życiowe - to - tak, zgodnie z prawem, może Pan zgłosić roszczenie z każdego posiadanego ubezpieczenia osobowego/życiowego (niezależnie od roszczenia zgłoszonego do zarządcy).
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...