Jump to content
Forum Odszkodowania

sprawca wypadku nie przyznał się do winy


Recommended Posts

wygląda to tak będąc na drodze z pierwszenstwem zostałem uderzony w tył samochodu przez auto wycofujące z posesji , sprawca nie przyznaje się do winy, niby zablisko chodnika jechałem, wezwałem policje no i sprawa trafiła do sądu grockiego policja spisała wszystkie dane i powiedziała ze muszę czekac. niemam nawet nr polisy sprawcy nic nie dostałem co teraz?, jak dłógo się czeka na taką sprawe?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zgodnie z prawem o ruchu drogowym uczestnicy zdarzenia mają obowiązek udostępnić swoje dane personalne, dane pojazdu, ubezpieczenie. Miałbyś ubezpieczenie - można byłoby zgłosić i działać i czekać już wtedy na naprawę.. Spróbuj w komendzie, z której byli policjanci, może Ci udostępnią.. W co wątpię..

swoją drogą tłumaczenie dobre.. ciekawe czy księżyc miał pełnię ;) może tez maiłoby wpływ :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...