capricornian77 Posted February 27, 2010 Share Posted February 27, 2010 Witam, ostatnio miałem takie zdarzenie iż idąc chodnikiem rozciałem głowę o znak drogowy. Znak jest zamontowany na wysokości około 170cm. Czy mogę w takim przypadku dochodzić odszkodowania, a jesli tak to od jakiej instytucji. Link to comment Share on other sites More sharing options...
bochenek Posted February 27, 2010 Share Posted February 27, 2010 znaczy sie jak - znak Cie zaatakował i rzucił się na Ciebie????, bo nie za bardzo widzę tutaj inne wytłumaczenie, że to znak jest winny, że idąc wpadłeś na znak. Z natury rzeczy jest on chyba nieruchomy:)))) Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now