Jump to content
Forum Odszkodowania

Rozcięcie głowy o sisko zamontowany znak drogowy


capricornian77
 Share

Recommended Posts

Witam, ostatnio miałem takie zdarzenie iż idąc chodnikiem rozciałem głowę o znak drogowy. Znak jest zamontowany na wysokości około 170cm. Czy mogę w takim przypadku dochodzić odszkodowania, a jesli tak to od jakiej instytucji.
Link to comment
Share on other sites

znaczy sie jak - znak Cie zaatakował i rzucił się na Ciebie????, bo nie za bardzo widzę tutaj inne wytłumaczenie, że to znak jest winny, że idąc wpadłeś na znak. Z natury rzeczy jest on chyba nieruchomy:))))
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...