danielstasiak Posted March 12, 2010 Share Posted March 12, 2010 Witam. Pół roku temu ległem wypadkowi w domu. Byłem w szpitalu po artroskopii. Teraz idę do pracy i chciałbym dowiedzieć się jakie są wymagane dokumenty aby móc ubiegać się o odszkodowanie z PZU za ten wypadek?? Za wszelką pomoc dziękuję. Link to comment Share on other sites More sharing options...
andrzejgryczka Posted March 13, 2010 Share Posted March 13, 2010 Oświadczenie dotyczące wypadkuDokumentacja medycznaRachunki - jeśli ubezpieczenie przewiduje ich refundację Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now