Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Link4 - jak ocenicie link 4 ?


krzycho_4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Link4 to


. Notorycznie łamią prawo, korzystając z tego, że ludzie rzadko podają do sądu, jeżeli chodzi o paręset złotych. A mają klientów dużo i właśnie na tych drobnych oszustwach zarabiają krocie. Nie wiem, kto im zezwolił na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej. Jeżeli ktoś tam chce wykupić AC, to stanowczo odradzam. A tych, co tam wykupują OC, to z daleka trzeba omijać, bo to tacy sami kolesie jak andrzejchorzów, który się popisuje swoim cwaniactwem kilka postów wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • karola_p

    7

  • tinka13

    7

  • Danuta1953

    5

  • janjarek

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Hej,

 

Link4 ma dużo dobrych zniżek dla osób o profilu 25-30 lat, przykładowo żonatych, ale z małym doświadczeniem za kółkiem :(

 

Daje generalnie bonusy nie tylko za lata bezszkodowej jazdy, ale właśnie innego rodzaju.

 

przykładowo Link4 pakiet nowy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ZDECYDOWANIE ODRADZAM LINK4!!!

 

Ubezpieczałem u nich samochód do 2007 r. W momencie, kiedy chciałem odstąpić od umowy wysłałem do nich pismo listem poleconym 5 dni wcześniej. Poczta Polska gwarantuje, że list polecony dojdzie w 3 dni!!! Moje wypowiedzenie szło akurat 5 dni. Takich przypadków jest setki, gdzie listy polecone z wypowiedzeniem idą do LINK4 tak długo, żeby dotrzeć ostatniego dnia, kiedy kończy się nam umowa. Znam przypadki, gdzie list polecony szedł 7 dni albo 10 dni i jakoś tak dziwnym trafem zawsze przychodził w dniu końca umowy - dziwne nie? LINK4, jako NACZELNY KOMBINATOR UBEZPIECZENIOWY zlecił biuru windykacyjnemu, którego właścicielem jest niejaki Marcin Kalisz, by biuro to ścigało uczciwych obywateli, takich jak ja. Przez 2 lata sądząc, że list doszedł na czas (3 dni) spałem sobie spokojnie. Teraz dostaję co tydzień list od tego biura, w którym to straszą mnie sądem, wpisem do rejestru dłużników, przy czym ton tych listów jest bardzo żenujący. Traktują mnie, jak złodzieja i oszusta, który chce z premedytacją oszukać LINK4. Sytuacja jest jednak odwrotna, to LINK4 jest ZŁODZIEJEM i NACIĄGACZEM i wszelkimi bezczelnymi sposobami próbuje wyłudzić od zwykłego, regularnie i na czas płacącego składki człowieka. W uczciwych towarzystwach zarabia się na produkcie i dobrej opinii, a nie na kombinowaniu i szukaniu kruczków i luk prawnych. W uczciwych towarzystwach taka sytuacja nie miałaby miejsca. Towarzystwa często biorą za termin wypowiedzenia datę stempla pocztowego, a nie datę otrzymania. BARDZO, ale to BARDZO PRZESTRZEGAM Was przed zawarciem umowy z tym pseudo ubezpieczycielem. Jeśli już jakiś szaleniec zdecyduje się u nich ubezpieczyć, to niech czyta umowę 10 razy, wszystkiego pilnuje, listy wysyła za potwierdzeniem odbioru, nagrywa rozmowy telefoniczne, trzyma wszystkie maile itp. Jeśli jednak chcesz mieć spokój i nie zaprzątać sobie sprawy takimi pierdołami - WYBIERZ INNE TOWARZYSTWO!!!

 

Pozdrawiam - poszkodowany i oszukany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINK4 krótko mówiąc banda złodzieji!!!taka sytuacja:kupiłem auto które było ubezpieczone w link4 lecz nie chciałem kontynuowac polisy w tej firmie wiec w przeciągu 30 dni miałem prawo wypowiedziec w/w polise tak tez zrobiłem ...problem w tym ze nie zdawałem sobie sprawy ze takie wypowiedzenie musi byc z własnoręcznym podpisem.po upływie tych 30 dni dostałem rachunek na 420 zł do zapłaty ze wzgledu na ich smieszne przeliczenia moja polisa miałaby byc drozsza od tej byłego własciciela pojazdu który zakupiłem własnie o 420zeta łacznie na rok 950 zł za oc z 60 % znizką w innej firmie 620.oczywiscie te obiboki z całodobowej infolini nie poinformowali ani razu mnie o prawidłowej formie wypowiedzenia chociaz dzwoniłem do nich 3 razy.zastawiaja sie tym ze nie maja takiego obowiązku.to wiele tłumaczy jakie maja podejscie do swoich klientów; ktos przejrzał na oczy i chce zrezygnować to mu kłody pod nogi zeby płacił.pozniej wydzwanianie straszenie sądem i konsekwencjami .......ach żałosna ta firma jest na maksa.odradzam tą pseudofirme naciągaczy i nierobów czychajacych tylko na czyjes potkniecie w kwestii prawnej.jedyne co mozna zrobic to przestrzegać znajomych i innych dzieki takim własnie forum o skur......synstwieLINK4 zeby zlikwidowac takie firmy by żyło sie lepiej bez nerwów i stresu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bochenek wrote:
Hmm, no z tego co sie wlasnie orientuje, to calkiem slusznie, ze poprzednik nie wymówił:)
To jest właśnie obowiązek kupującego pojazd. Ma 30 dni od zakupu pojazdu na wymówienie ubezpieczenia. Tak więc niestety sym może mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie:)
ty to klakier jestes podstawiony ludek przez smierdzieli i oszustów z link4 wiec sie nie wymądrzaj wez sie za porządną robotę a nie tu gnębisz ludzi którzy papadli w siec kłamstw i kruczków prawnych link4 i im podobnych.co sie dziwic jakie prawo w panstwie takie firmy ubezpieczeniowe i na koniec pare słów do wszystkich postawanych klkierów link4:pochylcie się i zacznijcie biegnąć.... ściana sama sie znajdzie!!!!kij wam w te zakłamane gęby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

arti_86 wrote:

...problem w tym ze nie zdawałem sobie sprawy ze takie wypowiedzenie musi byc z własnoręcznym podpisem(...)

To jest najlepsze :):) Jeżeli Ty takich rzeczy sobie nie zdajesz, to w życiu będziesz miał ciężko. A umowę podpisujesz na słowo honoru czy analogicznie do sytuacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. LINK 4 TO ZŁODZIEJE I OSZUSCI!!!! Miałem stłuczke z panem ubezpieczonym w linku. na pieniadze czekałem 8 tygodni!!!!! ale to nic... jezdziłem hyundaiem sonata z 98r. auto bez zadnej szpachli ,pełne wyposazenie itd wycenili mi je na 11000zl a szkode całkowita wycenili na 6400!!! wartosc auta po szkodzie wycenili na 4600!!!! ja sprzedałem je za 1400 i to po wielu wysiłkach z mojej strony. a to co najbardziej mnie zaskoczyło to to ze stwierdzili iz przyczyniłem sie do spowodowania kolizji;] i urwali mi z tego 6400 jeszcze 400 zł. oczywiscie bede sie odoływał ale teraz czekam juz 5tyg. na dokumentacje zwiazana z moja szkoda. takze... JEB... LINK4. POZDR. MICHAŁ- ŁODZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
krzycho_4 wrote:
Mam pytanie odnośnie link4 jak do tego ubezpieczyciela obecnie podchodzicie.
Jak szukałem o nim jakiś informacje to znalezłem głównie coś takiego jak
"link 4 to oszuści" ," link4 - nie polecam"itd. a teraz mam właśnie przed sobą wybór
ubezpieczenia AC i OC link4 albo Axy i sam nie wiem czy to wybrać ...
Czy faktycznie po wypadku są takie duże problemy z odszkodowaniem ?
Albo te ich OWU ma w sobie tyle wyłączeń jak każdy chce kupić ubezpieczenie tanio ale niechce też w razie późniejszego wypadku mieć kłopotów ... Proszę o opinię wszystkich którzy mieli do czynienia z tym ubezpieczycielem....

Pozdrawiam
Człowieku z dala od link4 to szczera prawda ze oszusci ja juz z nimi walczę 4 miesiące i nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lint4 to firma którą ludzie powinni omijac z daleka kanciaze oszusci nic sobie nierobią z klijenta

ja z nimi walczę juz 4 niesiące i nic dalej niewiem kiedy dostanę odszkodowanie ordadzam wszystkim

a ludzie któzy tam pracują powinni się wstydzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu koszmar!!!Oszuści i naciągacze.! 01 .07 2009r.piorun uderzył w dom sąsiada,przy okazji paląc instalacje telefoniczną,komputer,telefony,telewizor,kseroopiarkję i pare innych rzeczy w moim domu.

dom ubezpieczyłam w linku.Minęły cztery i pół miesiąca i po ...nastym telefonie z mojej strony wczoraj otrzymałam pismo ,że odszkodowanie nie przysługuje,ponieważ w domu nie było dość dobrych zabezpieczeń.Oczywiści takowe na instalacji elektrycznej w domu są zamontowane a odgromniki nie są wymagane .Ciekawe jestem jakie zabezpieczeni wytrzyma takie uderzenie pioruna?

Wszyscy sąsiedzi u których powstała szkoda a byli ubezpieczeni w innych towarzystwach już dawno zapomnieli o sprawie ,tylko nieszczęsny Link odmawia wypłacenia odszkodowania.

Nie wspomnę o koszmarnej niekompetencji pracowników i o 4 dodatkowych ekspertyzach(oczywiście odpłatnych)

jakich żądał Link aby po ponad 4 miesiącach wydać orzeczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyobraż sobie,że przeczytałam -dodam ,że ze zrozumieniem-zdziwiony.

Zabezpieczenia na sieci są,więc odgromniki nie są konieczne!

A tak Już poza...śmiesznie brzmią te twoje mowy obrończe,biedny pracowniku linka 4

Pa,do usłyszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalnie oceniamy, fatalnie... kontakt fatalny, tylko w przypadku, gdy chcesz kupić, przedłużyć polisę chcesz zapłacić to nie ma problemu. W każdym innym przypadku jest już pod górkę, klient juz nie jest przyjacielem... tracą przez to klientów i tracić będą nadal dopóki nie zrozumieją skąd się biorą pieniądze na ich wypłaty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
krzycho_4 wrote:
Mam pytanie odnośnie link4 jak do tego ubezpieczyciela obecnie podchodzicie.
Jak szukałem o nim jakiś informacje to znalezłem głównie coś takiego jak
"link 4 to oszuści" ," link4 - nie polecam"itd. a teraz mam właśnie przed sobą wybór
ubezpieczenia AC i OC link4 albo Axy i sam nie wiem czy to wybrać ...
Czy faktycznie po wypadku są takie duże problemy z odszkodowaniem ?
Albo te ich OWU ma w sobie tyle wyłączeń jak każdy chce kupić ubezpieczenie tanio ale niechce też w razie późniejszego wypadku mieć kłopotów ... Proszę o opinię wszystkich którzy mieli do czynienia z tym ubezpieczycielem....

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijajcie T.U.Link4 jak najszerszym łukiem, gdyż to pazerna nieuczciwa ubezpieczalnia!!! Miałem wielkie kłopty z tą firmą, problemy z wypowiedzeniem umowy. Ubezpieczalnia Link4 działa w sposób wyjątkowo wyrafinowany,podstępny i nachalny do granic możliwości.

Moje przykre doświadczenia związane z tą instytucją kwalifikują ją do najbardziej obłudnych firm globalnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NIGDY WIĘCEJ LINK4

Po szkodzie (AC) rzeczoznawca popstrykał zdjęcia , wypełniłem z nim formularze – auto wstawić do warsztatu . Tam przez 2 tygodnie dobijali się o kosztorys . „Już wysyłamy” – odpowiadały codziennie Linki. Wreszcie przysłali – szkoda wyceniona na 3000 zł . Po tygodniu auto naprawione. Zamiast uregulowanego przelewu znalazłem w skrzynce list – Link4 nie poczuwa się do wypłaty odszkodowania , bo szkoda powstała z twojej winy – piszą . W wyniku zderzenia otworzyła się klapa silnika , a za to oni już nie odpowiadają . Zostałem ugotowany z niezapłaconym rachunkiem. Piszą dalej – można się odwołać do ich zarządu. Po miesiącu dostałem odpowiedź wiadomo jaką . Ratowała mnie tylko sprawa w sądzie. Ale na to nie miałem już środków a też i warsztat nie chciał się w to angażować. I WŁAŚNIE NA TO ONI LICZĄ. Przez telefon nie porozmawiasz z żadnym decydentem , bo chroni go przed Tobą armia konsultantów telefonicznych . Dlatego wybierzcie towarzystwo , które ma placówkę i materialną obsługę. NIGDY WIĘCEJ LINK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Użytkownik

 

Zarejestrowany:

 

2009-12-29

 

Posty: 1

 

Banda złodziei odmówili mi odholowania samochodu do warsztatu w ramach opłaconego Kraj Pomoc 24. A miało być tak pięknie . Umowa kończy mi się w sierpniu 2010 ale już dzisiaj wypowiem im umowę .Odradzę każdemu korzystania z usług tej firmy, wrócę do PZU gdzie miałem ubezpieczenie przez 9 lat.Skusiła mnie niższa cena , a lepiej zapłacić trochę więcej i mieć firmę na wyciągnięci ręki, a nie panią lub pan konsultanta . Podobną sytuacje awaryjna miałem w PZU po 40 minutach miałem lawetę i poinformowaną rodzinę o sytuacji . Już dziś dziękuję za usługi firmy pod tytułem Link4 i odradzam każdemu kto chciałby skorzystać z usług Link4, bo w razie nieprzewidzianych okoliczności będzie miał kłopoty z tą firmą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ocena szanownego link4 jest taka najmniej wiarygodna firma ubezpieczeniowa jaka tylko mogła by być nigdy więcej ubezpieczenia w tej firmie samochodu firma jest nierzetelna jednym słowem firma krzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem te fora no i stwierdziłem.że nie jestem sam z problemem link4. Kupiłem samochód 4 dni przed upływem oc. Znajomy od którego kupiłem złożył rezygnację z dalszej kontynuacji ubezpieczenia. Tydzień po upływie ubezpieczenia otrzymałem pismo że mam do zapłaty składkię w wysokości 1000 zł. Natychmiast odpisałem że umowę zerwał poprzedni właściciel a ja tym bardziej nie zawierałem umowy i nie chcę zawierać. Minął rok i otrzymałem znowu pismo że zalegam tę kwotę i że jeżeli nie zapłacę to zostanę wpisany na listę dłużników. ńie wiem o co tu chodzi ale odradzam wszelkie kontakty z link4. Czy miał już ktoś taki przypadek? Jak z tego wybrnąć? Poza tym mam prawo jazdy od 20 lat i bezwypadkową jazdę - ciekawe z kąd ta kwota????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
jurcys, miałem podobny przypadek post #93 w tym temacie. Również straszyli mnie tymi badziewiarzami z biura Kalisza. Dodam, że niezły burdel tam mają i naprawdę bardzo śmieszne liściki wysyłają. Nawet po zakończeniu sprawy dostałem od nich jeszcze 2 ponaglenia, żenada nie biuro. Ale wracając do tematu. Najlepiej, jak pojedziesz osobiście do LINK4 i pogadasz z kimś z windykacji. Przedstaw im swoje stanowisko i napisz podanie o odstąpienie od umowy ze skutkiem w dniu kiedy teoretycznie powinno to nastąpić. Oni są wielkimi cwaniaczkami i jakoś tak często te listy przesyłane pocztą bez potwierdzenia docierają za późno. Oni znają swoje prawa i to bezczelnie wykorzystują. W konsekwencji może uda Ci się, tak jak mnie, zapłacić tylko ok. 60 zł. Jeżeli w jakikolwiek sposób, czysto teoretycznie nie dopełniłeś swoich obowiązków względem wypowiedzenia umowy, to prawo jest po ich stronie. Pozostaje tylko polubowne dogadanie się z nimi. Powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się LINK 4 to ZŁODZIEJE I OSZUŚCI I BARDZO PROSZĘ OSTRZEGAJCIE WSZYSTKICH PRZED NIMI. Byliśmy ubezpieczeni w różnych firmach, nikt nas tak nie naciął jak link 4. Ani Alianz , ani Comercial obecnie Aviva, tylko złodzieje z LINK 4 według starego powiedzenia "tania dziwka pewny syf" .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WITAM !!!!!

Ja tez należe do oszukanych przez LINK 4. Byłem poszkodowany w kolizji gdzie sprawca ma ubezpieczenie w LINK 4. w miesiącu wrześniu 2009 diszło di kolizji zgłosiłem do LINK 4 kzaano mi samemu zrobić zdjęcia i wycenić szkodę. szkoda została wyceniona na ponad 4 tys. zł przez rzeczoznawcę -- mojego kolegę LINK zaproponował mi 1 tys. zł Po wielu sporach przysłano rzeczoznawcę Do dnia dzisiejszego nie mogę otrzymac kosztorysu który sporządził ich rzeczoznawca oraz pieniędzy na naprawę pojazdu. skontaktowałem się z Panią Agatą Wisniewską, która przez wiele razy opowiadała o uczciwości firmy tylko, że do dnia dzisiejszego nie naprawiono szkody. Jeżeli macie Państwo podobne sytuacje kierujcie skargi do Komisji Nadzoru Finnsowego, bo ta instytucja nadzoruje działalność takich firm. . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zostalam oszukana przez link 4 (sprawca wypadku zostal okreslony przez policje, otrzymal mandat, niestety link 4, w ktorym byl ubezpieczony, ustalilo nas oboje jako wspolodpowiedzialnych i odmowilo wyplaty calosci odszkodowania).

W zwiazku z tym oprocz sprawy sadowej jaka mam zamiar wytoczyc, prosze o kontakt wszystkich,ktorzy jawnie zostali przez to TU oszukani. Uwazam ze sprawa wymaga naglosnienia.

Prosze o kontakt przez email(mozliwosc wyslania maila na moim profilu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH FIRMĄ LINK 4 .POWIEM TAK ,MĄŻ MIAŁ WYPADEK AUTO SKASOWANE SPRAWCA NIEZNANY.LINK NIE ROZUMIAŁ CO OZNACZA W NOTATCE POLICYJNEJ SKRÓT SPRAWCA N / N,MAŁO TEGO BYŁ TEZ OPIS DO NOTATKI SŁOWNIE ALE NIEWYRAŹNIE I NIE WIEDZIELI CO Z TYM ZROBIC,KOLEJNA RZECZ ZABRANO NAM DOWÓD REJESTRACYJNY AUTA BO NADAWAŁO SIE DO KASACJI I RZECZOZNAWCA ZROBIŁ ZDJĘCIE ODPISU DOWODU JAKI ZROBIŁAM ZA OPŁATA I PRZESŁAŁ DO LINKA ,HAH BYLI ZDZIWIENI ZE NIE MAM DOWODU ,PARANOJA PRZECIEZ NA LOGIKE JESLI AUTO NIE JEST SPRAWNE TO POLICJA ZABIERA DOWÓD,KOLEJNA RZECZ-MAJA SIEDZIBE TYLKO WE WARSZAWIE NIE MA ODDZIAŁOW W INNYCH MIASTACH WIEC NIE DOJDZIESZ SWOJEJ RACJI PROSTO W OCZY BO NIE MA TAKIEJ OPCJI,ROZMAWIA SIE Z LUDZMI KTORZY NIE MAJA ZIELONEGO POJECIA O SWOJEJ PRACY,KOLEJNA RZECZ-DZWONISZ O POWIEDZMY GODZ,11 I SA WSZYSTKIE POTRZEBNE DOKUMENTY U NICH A ZADZWONISZ ZA 10 MINUT I ODBIERZE KTOS INNY I ON ICH NIE WIDZI ,MA BRAKI W DOKUMENTACH HAH KPINA,A I TRZEBA ICH PROWADZIC ZA RACZKE MOWIAC JAKI PLIK MAJA OTWORZYC BO TAM NP ZNAJDUJE SIE ODPIS KTOREGOS Z DOKUMENTOW,,KOLEJNA RZECZ- POWIEDZMY W CZWARTEK POWIEDZIANO MI ZE DECYZJA ODNOSNIE WYPLATY JEST PODJETA I TERAZ TYLKO NALEZY CZEKAC ZA PIENIAZKAMI NA KONCIE , NASTEPNA OSOBA MOWILA ZE NIE WIDZI ZEBY DECYZJA BYLA PODJETA ODNOSNIE WYPLATY,,EHHHH SZKODA GADAC ,KASE WYPLACILI JEDEN DZIEN PRZED UPLYWEM 30 DNI OD ZGLOSZENIA SZKODY,ZROBILI TAK BO INACZEJ MOZNA DOSTAC ODSZKODOWANIE JAK SIE SPOZNIA Z WYPLATA,, POZDRAWIAM I NIE POLECAM TEJ FIRMY JAKO UBEZPIECZYCIELA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes111 słuchaj jeśli policja napisała w notatce kto jest winny to nie ma prawa ubezpieczalnia z ciebie nic sciagac!!!!,,u mnie byl sprawca n / n i link 4 do mnie dzwonil ze nie jest pewien i moze naprawi auto innemu poszkodowanemu w tym samym wypadku z mojego oc kpina,nie zgodzilam sie bo notatka policyjna byla jasna!!!pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JESZCZE JEDNA RZECZ NIE UWZGLEDNIAJA WSZYSTKICH FAKTUR!!!! I WG ICH JAKIEJS USTAWY JESLI FIRMA KTORA CIE SCIAGNELA Z MIEJSCA WYPADKU I ROZEBRALA AUTO DLA RZECZOZNAWCY TO ZA TO CI NIE ZAPŁACA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAH COS MI SIE JESZCZE PRZYPOMNIALO; MIALAM DOSTAC TELEFON ODNOSNIE ZATWIERDZENIA DECYZJI ALE NIKT NIE DZWONIL WIEC ZADZWONILAM SAMA I PANI MI POWIEDZIALA ZE JEST DECYZJA ZAAKCEPTOWANA ,NA MOJE PYTANIE DLACZEGO NIKT DO MNIE NIE ZADZWONIL PANI MI ODPOWIEDZIALA ZE INFORMUJE MNIE TERAZ SKORO SAMA DZWONIE:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...