Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek drogowy błędna opinia lekarska


raf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uczestniczyłem wypadku drogowym w dniu 09,04,2010 ( JAKO POSZKODOWANY) podczas którego doszło do zderzenia bocznego wyniku czego uderzyłem w latarnie przewracajac ją okazało się ze mam skęcenie kręgosłupa szyjnego, byłem na zwolnieniu lekarskim 5 tyg. nosiłam kołnierz ortopedyczny. Wraz ze mną jechała moja 3 lenia córka która doznała stłóczenia lewego barku i do chwili obecnej nie ma możliwości aby namówić ja do jazdy samochodem lub innym środkiem lokomocji, odbyłem juz kila wizyt w gabinecie psychologicznym gdyz nie mozemy poradzić sobie z tym problemem.W dniu wczorajszym dostałem pismo z tytułu NNW w którym napisali mi iż na podstawie opini lekarskiej zarówno ja jak i moja córka wyklucza powstanie trwałego uszczerbku na zdrowiu oczywiscie nie mieliśmy żadnej komisji lekarskiej. Równiż czekam na odpowiedź z tytułu oc sprawcy gdzie byłem na komisji oczywiście bez córki. Proszę o podpowiedź jak napisać odwołanie w tej sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Własnie dostałem kserokopie orzeczenia lekarkiego z komisji lekarskiej gdzie lekarz napisał nie stwierdzam trwałego uszczerbku na zdrowiu zarówno u mnie i mojej 3letniej córce a orzeczenie te wypisał radiolog..

Doznane obrazenia wypisałem wcześniej. Proszę o pomoc w napisaniu odpowiedniego odwołania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...