Jump to content
Forum Odszkodowania

Złamane dwie kości


Dziwnesmiechy
 Share

Recommended Posts

Witam. Więc zacznę od początku. Początkiem marca na stoku złamałem dwie kości w przedramieniu. Lekarze podczas operacji wsadzili do ręki dwie blachy i 13 śrub. Następne wizyty kontrolne oraz zdjęcia nie wykazały nic, wszystko było ok. Podjąłem się prywatnie rehabilitacji z decyzji lekarza. Po rehabilitacji, podczas wizyty kontrolnej i zdjęciu wykryto wykrzywioną blachę, Znowu operacja, wyjmowanie skrzywionej blachy i włożenie nowej, jak to lekarz ujął 'lepszej'. Czy w tym wypadku jest mowa o jakimkolwiek błędzie lekarskim? Czy decyzja o rehabilitacji nie była za wczesna? Czy mogę się ubiegać o odszkdowanie? Dodam, iż nie nadwyrężałem ręki i nie jest to spowodowane z mojej winy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Link to comment
Share on other sites

Witam, współpracuję z korporacja prawną Feniks moim zdaniem jest to wina lekarzy , ponieważ nie zauważyli wygiętej blachy pomyłka lekarzy przy zabiegu.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Trudno jednoznacznie odpowiedzieć Panu bez wglądu w dokumentację medyczną. Mogła to być wada samego materiału, błąd lekarzy, że nie sprawdzili, wynik złej rehabilitacji , tak jak Pan wymienia przedwczesna decyzja lekarza o rehabilitacji lub też z Pana przyczyny (nie twierdzę tak, ale to też ubezpieczyciel, czy Sąd weżnie pod uwagę).
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...