Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

odmowa wypłaty odszkodowania z ac przez hestie


imported_baska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam ac w hestii. zostawiłam samochod na parkingu przy lesie. po powrocie ze spaceru auto zastałam zdemolowane- czyli nadkola i przód auta był zniszczony, pogryziony. zgłosiłam to do hestii ,przyjechał likwidator zrobił oględziny i powiedział że auto można już robić.w zeznaniach powiedziałm ,że przypuszczam,że mogło to zrobić jakieś zwierze. auto oddałam do naprawy , wybrałam je i przyszła z hestii odmowa. uzasadnili to tym ,,, że nie odpowiadają za zniszczenia spowodowane przez zwierzęta. aleeeeeee nie ma też wykluczeń że za to nie odpowiadają . mam prośbę , może ktoś miał już taki przypadek dostał odszskodowanie za coś takiego będzie mi bardzo pomocne w sądzie. bardzo proszę o odpowiedż na ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze termin odwołania już minął?

 

Jeśli literalnie w OWU nie ma takiego wyłączenia to w sumie masz sprawę wygraną. Napisz do rzecznika ubezpieczonych i do KNF a im wyślij do wiadomości - bardzo często to skutkuje jeszcze przed sądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde sprawa w sądzie już się toczy o odmowe wypłaty odszkodowania. hestia powołała rzeczoznawce czy to aby zrobiło zwierze .po oględzinach rzeczoznawcy a była na moją korzyść , hestia zgłosiła o powołanie następnego .trwa to już bardzo długo zresztą jak to sprawy w sądzie.napewno był już taki przypadek jak mój .może ktoś się jednak odezwie

nie wiem czy teraz da coś pismo do knf i do rzecznika ubezpieczonych jeśli sprawa jest w sądzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...