Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wydanie notatki z miejsca wypadku przez policję .


piotr2707
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym ,że byłem pasażerem w samochodzie który uległ wypadkowi zgłosiłem roszczenie do Towarzystwa Ubezpieczeniowego z OC sprawcy wypadku. Towarzystwo zarządało potwierdzenia faktu że byłem pasażerem w tym samochodzie . Podeszłem do komendy policji po notatke. Na komendzie wytłumaczono mi że musze wpłacic w urzędzie 17 zł i z pismem do nich wystapić o wydanie odpisu tej notatki . I że lepiej jak Towarzystwo wystapi bo ma tą notatkę za darmo . Dlaczego jedna strona w tej sprawie tzn TU ma coś za darmo a druga musi płacic . Przeciez jestem stroną w tym postępowaniu . W kazdym razie tak to rozumię . Mam tez pytanie czy jak zapłace za ta notatkę to moge wystapić do Towarzystwa o zwrot kasy za tą opłatę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Napewno firma ubezpieczeniowa już posiada tą notatkę. Można zagrać z innej strony. Skoro był Pan pasażerem to napewno kierujący zgłosił szkodę. W trakcie rozpatrywania szkody ubezpieczyciel sam wystąpi do policji o notatkę. W tym momencie można wykazać, że żądanie takie jest bezpodstawne. Ja osobiście jestem za tym by zbierać wszystkie dokumenty i przesyłać je do ubezpieczyciela wtedy nie mogą zasłaniać się tym że ktoś ich nie przesyła i szkodę można zrealizoważ w terminie 30 dni. Acha 17 złotych to nie majątek i to też można ująć w roszczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...