Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek na ogrodzie


mateuszek99715
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat i szukam odpowiedniej porady. Jestem ubiezpieczony ze szkoly. Na poczatku lipca wydarzyl mi sie bowiem wypadek . Podczas ladowania samochodu na lawete odpiela sie linka zabezpieczajaca i chcialem ponownie zaczepic i stracilem rownowage i spadlem . Doznalem urazu srodstopia . Pojechalem z rodzicami na pogotowie i na zdjeciu RTG i lekarz powiedzial ze mam calkowicie uszkodzone 3 kosci srodstopia i tylko operacyjnie potrafia mi zlozyc . Mialem operacje tego samego dnia. Zostaly zalozone mi 3 prety "K". Lekarz dodatkowo usztywnil mi gipsem na 6 tyg. Ostatnio bylem na wizycie i po 6 tyg lacznie od wypadku sciagnal gips i po ok. tygodniu wyciagna prety. Prawdopodobnie bede mial rehabilitacje. I do konca nie wiem kiedy ogolnie co i jak skladac o odszkodowanie . Jakie dokumenty mi beda potrzebne . I na jaka kwote odszkodowania moge otrzymac. Dziekuje z gory i czekam na porade :) . Pozdrawiam Mateusz/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z usług firmy Euco. Profesjonalni ludzie, zajęli się moim problemem z odszkodowaniem od razu i pomogli mi je uzyskać od ubezpieczyciela:) Myślę, że można ich polecić i w Twojej sprawie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talic wrote:
Skorzystałem z usług firmy Euco. Profesjonalni ludzie, zajęli się moim problemem z odszkodowaniem od razu i pomogli mi je uzyskać od ubezpieczyciela:) Myślę, że można ich polecić i w Twojej sprawie:)
żeby dostać parę złotych z ubezpieczenia szkolnego nie trzeba zatrudniać żadnej firmy

musisz iść do sekretariatu szkoły i uzyskać nazwę ubezpieczyciela ,następnie składasz tam wniosek o odszkodowanie wraz z całą dokumentacją medyczną i czekasz na komisję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...