Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Ile procęt uszczerbku na zdrowiu?


slesa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, ale wszystko po kolei, 3 czerwca skręcilem nogę na wycieczce szkolnej, potem wiadomo, szpital, prześwietlenie, okazało się, że mam skręcenie stawu skokowego operacyjne, z zerwaniem więzozrostu piszczelowo-strzałkowego, lewą stopę ustabilizowano operacyjnie śrubą, i noga poszła na 6 tygodni w gips, potem nie mogłem chodzic przez następne 2 tygodnie po zdjęciu gipsu, a kilka dni temu zostałem skierowany na rechabilitację. Zastanawiam się ile mam % uszczerbku na zdrowiu, bo coś noga szybko się nie wyleczy (od tygodnia jestem w stanie chodzic bez kuli), a rechabilitacja trochę zajmie... Może ktoś wie coś o tym? Z góry dziękuję za pomoc. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Witem, odkopuje trochę temat, ale dziś właśnie dostałem z Universum odpowiedź w sprawie ubezpieczenia. Papiery złożyłem ok 2 tygodnie temu więc jest dobrze z czasem, ale dostałem tylko 5% uszczerbku na zdrowiu, bez komisji lekarskiej. Jestem ubezpieczony w szkole " Umowa grupowego terminowego ubezpieczenia na życie "bezpieczny uczeń"." Nie wyjęto mi jeszcze śruby no i nie wiem czy warto się odwołać. Nie za bardzo się orientuję, ale za wcześniejsze skręcenie (prawej nogi) dostałem 2% i wychodzi na to, że za operacje itp. jest 3%. 1% = 90 zł. Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem jak ani czy wogóle się odwołać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są tabele na różnych stronach, ewentualnie prywatnie znaleźć lekarza, który ci powie ile powinno być wg tabel ustawowych i czy dobrze policzono. % uszczerbku nie dostaje się za zabiegi chirurgiczne tylko za rodzaj uszkodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

 

slesa wrote:

dziekuje, za odpowiedz. wiec w takim razie nie ma sensu sie odwolywac, tak?

Odwoływać jest zawsze sens i ile są na to dobre argumenty. Wpierw trzeba ocenić dokumentację medyczną, decyzję komisji lekarskiej etc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...