Jump to content
Forum Odszkodowania

odszkodowanie i zadośćuczynienie powypadkowe

Recommended Posts

Jestem osobą bezrobotną bez prawa do zasiłku, w dniu 22.06.2010 r. zostałam potracona przez cofający samochód. Leczenie i rehabilitacja zakończyły się 20 września 2010 roku. Zwolnienie od chirurga miałam od 29. 06 do 20.09.2010 ze względu na uszkodzenie stawu skokowego prawej nogi. Proszę o podpowiedzenie mi jak mam ocenić swoją krzywdę i o jakie odszkodowanie czy zadośćuczynienie wystąpić. Sprawca został ukarany grzywną 200 zł w drodze mandatu karnego. Pokrył moje straty materialne ( zniszczony rower, ubrania ) kwotą 500 zł. Bardzo proszę o odpowiedź.

• 1 month later...

WITAM PAN/I Annegi ...czy mógl by mi ktoś coś doradzić w mojej sprawie ...mój temat to potrącony 3 latek...

nie mam pojęcia co robić w tej kwesti ....syn zostal potrącony przez samochód i ma nogę w gipsie....ubezpieczony jest w przedszkolu....wypadek mial miejsce 18.10.2010...dostalam pismo z policji ...wszczęto dochodzenie ...nodzor prowadzi Prokuratura w moim mieście ...zostanę poinformowana o wynikach po jego zakończeniu....ja nawet nie bylam wzywana na przesluchanie co mogę zrobić w tej sprawie.....