Jump to content
Forum Odszkodowania

zwichnięcie kostki i naderwanie więzadeł skokowych

Agnieszka1661348235
 Share

Recommended Posts

2 tygodnie temu idąc do pracy źle stąpnęłam schodząc że schodka(wychodziłam ze sklepu)i w wyniku czego doznałam urazu,przesiedziałam w pracy 8 godzin i pojechałam do lekarza,po czym prześwietlenie i stabilizator(skierowanie do NFZ po zniżke 40% na owy stabilizator)i L4 na 30 dni i poruszanie się o kulach.nie mam żadnej dokumentacji w domu prócz zdjęcia rtg.mam pytanie:czy moge ubiegać się o odzkodowanie od właściciela sklepu i jak to zrobić?nie jestem nigdzie ubezpieczona i nie mam świadków zdarzenia.dziękuje za pomoc.

Szanowna Pani Nelly,

z opisu, co do przebiegu niniejszego zdarzenia (szkody), jednoznacznie wynika, iż do powyższego zdarzenia doszło przez Pani NIEUWAGĘ - sorki

Dlatego też, jeżeli NIE POSIADA Pani aktualnie AKTYWNEJ polisy od NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) - ubezpieczenie NIEOBOWIĄZKOWE, to znikąd za niniejsze zdarzenie odszkodowania Pani NIE UZYSKA - takie są realia niestety.

Dlatego też .....,

Bardzo proszę myśleć o rychłym i skutecznym wyleczeniu i ....

i w niedalekiej przyszłości proszę pomyśleć o ubezpieczeniu się od NNW, są to groszowe kwoty składek, a jak wynika chociażby z tego zdarzenia - Pani zdarzenia "rzeczy" bardzo przydatne.

POWODZENIA

Pozdrawiam

Z poważaniem

Remik K.

PS. Życzę Pani BARDZO SZYBKIEGO POWROTU do pełni zdrowia.

Pozdrawiam

• 4 weeks later...
w drodze do pracy doznałam skręcenia z zerwaniem torebki stawowej 3- tyg w gipsie,mam 100%zwolnienie bo bhp-owiec mi uznał i nic poza tym ,ale moja ciotka ostatnio miała to samo i dostała z zusu odszkodowanie za kazdy dzien pobytu w gipsie mimo ze zdarzenie miało miejsce na wczasach a ja jak poszłam to odmówiono mi wydania druku ,pani z zus twierdziła ,że nie ma czegos takiego,zdarzenie miało miejsce koło przystanku tramwajowego