Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Potrącenie rodziny


Kiniaf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym roku moja rodzina 4-os + pies została potrącona na przejściu dla pieszych. Policja orzekła że winny jest kierujący pojazdem i przesyła sprawę do sądu. Obrażenia jakie doznaliśmy to: Ja: zerwanie więzadła krzyżowego, naderwanie bocznych, wstrząśnienie mózgu, niepamięć wsteczna, mocne zbicie kości udowej i piszczelowej, przepuklina liczne otarcia, siniaki, i blizny. Czekają mnie dwie operacje: na kolano i przepuklinę. Mąż: stłuczenie żeber, uszkodzenie kciuka z ograniczoną znacznie funkcjonalnością ręki, liczne zadrapania i stłuczenia. Córka: Skręcenie kostki, zwichnięcie torebki stawowej, siniaki, obtarcia uraz psychiczny. Synek: liczne obtarcia, siniaki, zadrapania wielki strach przed samochodami i przejściem dla pieszych. Pies: zerwanie więzadeł w tylnych łapach. Moje pytanie to ile możemy dostać odszkodowania i zadośćuczynienia za te obrażenia, straty w pracy ja do dziś 6 tyg. na zwolnieniu za miesiąc operacja przepukliny i znowu zwolnienie. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokość odszkodowania i zadośćuczynienia ocenia się indywidualnie. Odszkodowanie wypłaca się za straty materialne (m.in. koszty leczenia, rehabilitacji, utraconych dochód). Zadośćuczynienie za szkody niematerialne zależy m.in. od ilości zabiegów, trwałego uszczerbku na zdrowiu, widocznych następstw wypadku, wpływu wypadku na życie zawodowe i prywatne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiniaf wrote:

Chciałam się dowiedzieć mniej więcej o jaką kwotę mogę walczyć nie konkretną cenę. Ale dziękuję bardzo za odpowiedz na pewno się przyda. Pozdrawiam

Nie sposób wskazać nie znając dokumentacji medycznej, nie przeprowadzając wywiadu z samym poszkodowanym jak i wielu innych wskaznych aspektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyceniając wysokość zadośćuczynienia bierze się pod uwagę wiele czynników, m.in. doznany uszczerbek na zdrowiu, życie zawodowe, rodzinne, komplikacje na tym tle i in. Bez indywidualnego poznania sprawy nie da się określić jego wysokości. Inne zadośćuczynienie będzie u Pani, a inne u pozostałych członków rodziny.

Odszkodowanie natomiast łatwiej wyliczyć, bowiem w zasadzie jest to faktyczny ubytek w majątku jaki Państwo doznaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem przedstawicielem z firmy zajmującą się w uzyskiwaniu największych odszkodowań i z chęcią pomogę pani uzyskać największe odszkodowanie. Proszę tylko o kontakt mailowy który będzie w moim profilu.

Możemy ściągnąć to z OC sprawcy, do tego jest potrzebna notatka policyjna ( wystarczy pójść na policje i to odebrać) i dokument przebiegu leczenia który wystawili Pani po wyjściu ze szpitala.

 

Pozdrawiam Damian Momot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Należy sie jak najbardziej odszkodowanie dla Pani i całej rodziny. Wiem że wiele firm odszkodowawczych walczy o Pani sprawę, ale od Pani zależy kogo wybierze. Nie ma znaczenia jaka firma będzie Panią reprezentowac. Ważne jest ile procent z tego odszkodowania Firma bierze i tu można negocjowac.

Ja również służe pomocą. W razie potrzeby proszę pisac na maila.

Pozdrawiam i życzę powodzenia i duzego odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniia82 wrote:
witam!
Należy sie jak najbardziej odszkodowanie dla Pani i całej rodziny. Wiem że wiele firm odszkodowawczych walczy o Pani sprawę, ale od Pani zależy kogo wybierze. Nie ma znaczenia jaka firma będzie Panią reprezentowac. Ważne jest ile procent z tego odszkodowania Firma bierze i tu można negocjowac.
Ja również służe pomocą. W razie potrzeby proszę pisac na maila.
Pozdrawiam i życzę powodzenia i duzego odszkodowania.
Jak to nie ma znaczenia fachowość i rzetelność firmy. Sama prowizja jeszcze nie przesądza o rzetelności firmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...