Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odwoładnie od decyzji PZU


lukas2170
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś czas temu zostałem pobity i miałem złamane 3 zęby (korony dwóch jedynek i dwójki)

Do PZU dostarczyłem dokumenty z obdukcji oraz orzeczenie dentysty- przebieg leczenia oraz rachunek..

Po kilku dniach otrzymałem pocztą pismo z oświadczeniem do odesłania (oświadczenie, że nie wszcząłem bójki i czy byłem pijany/trzeżwy) .. Jak to na dyskotece..- zaznaczyłem, że byłem nietrzeźwy (bójki nie wszcząłem)..

Teraz zobaczyłem na konto i orzymałem odszkodowanie 600zł.

Jestem ubezpieczony w szkole na 25000 zł.

Myślę, że za 3 złamane zęby należy się więcej niż 600zł.. (na same zęby wydałem 2tys.)

Czy jest jakaś szansa odwołać się od tego?? Dzisiaj pytałem w placówce PZU to powiedzieli, że muszę sam napisać takie odwołanie, ale pytałem, czy w ogóle są szanse na takie coś.. to oni nic nie wiedzą..

Może mi ktoś podpowiedzieć, czy za takie szkody należy się więcej i co zrobić w takiej sytuacji?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ubezpieczenie NNW to obejmuje ono z reguły tylko świadczenie za trwały uszczerbek na zdrowiu, a koszty leczenia i pobyty szpitalne raczej nie są w wersjach podstawowych.

 

Przed odwołaniem proszę wystąpić do Ubezpieczyciela o orzeczenie lekarskie i ustalić w oparciu o jakie punkty dokonano oceny medycznych następstw wypadku.

Dopiero wtedy będzie można ocenić czy odwołanie ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...