Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek w holandi prawie rok a ja dalej czekam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w ubieglym roku we wrzesniu mialem wypadek na terenie holandii.

Jadac lewym pasem zmienilem pas ruchu na prawy po czym samochod jadacy przedemna zaczal gwaltownie hamowac jak wyhamowalem ale osoba jadaca za mna nie dala rady i uderzyla w moj samochod. Sprawe załątwiam przez polskiego posrednika poniewaz nie mieszkam tam przez firme Vanemeyde firma holenderska z tego co on mi wyslal nie zgadza sie na wyplate pelnego odszkodowania tylko kwoty w 50% poniewaz uwaza ze wina była wspólna nie podajac jakis konkretniejszych przyczyn.... wysylajac rozne pisma do posrednika nie dostalem zadnej odpowiedzi ze striny holenderskiej

pytajac go czemu sie nie odzywaja na moje pismo on mowi ze nie wie on ma dyspozycje na wyplate 50% i mowi ze jego rola sie tu konczy .... a moj samochod ma uszkodzen na 20 tysiecy złotych ;/ pomożcie co zrobic czy jakas firme wynajac. Pieniadze ktore mial mi wyslac juz wysyla 2 miesiac bo ciagle nie ma pieniedzy z holadnii ... ciezka sprawa z nimi prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, pytanie czy na miejsce wypadku została wezwana policja, która sporządziła notatkę z wypadku i czy zapoznał się Pan z jej treścią?. Jeżeli tak, to kogo policja uznała za winnego? Ja poleciłabym wynajęcie innej firmy, która jeszcze raz przeanalizuje sytuację. Może uda się wynegocjować lepsze warunki odszkodowania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...