Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek w szkole - proszę o poradę


Berta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje siedmioletnie dziecko uległo wypadkowi w szkole, dokładnie było to na przerwie międzylekcyjnej. Moje dziecko biegło a raczej przeciskało się przez dzieci z V klasy, niefortunnie potknęło się o nogę starszego chłopca i upadło na buzie, skutkiem tego doznało pałamania dwóch stałych zębów przednich, świadkowie z klasy starszego chłopca zeznali że moje dziecko biegło jak również Pani mająca dyżur. Natomiast moje dziecko twierdzi że to nie był bieg tylko trucht i chciał się przedostać przez starszych chłopców, a Pani tego nie widziała bo on sam jej to zgłosił. Chciałabym się starać o zadośćuczynienie z polisy OC szkoły, jakie mam szanse, proszę o pomoc, dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
basima wrote:
Witam,synek (8 ;lat) podczas zabawy na boisku szkolnym na swietlicy rozciał łuk brwiowy (wpadl na krate i osunał sie po niej i udezyl główka o beton)
Na poczatku panie stwierdzily informujac mnie ze to tylko zadrapanie
Pojechalam na ostry dyzur zalożono dziecku 5 szwow rana byla tak głeboka ze wszedlby maly palec do polowy
Lekarz stwierdzil ze dlaczego rana jest zafioletowana i przyklejony zwykly plaster a nie taki co mozebyc zamiast szwow
Niestety tak dziecko zostalo opatrzone w szkole,bardziej pielegniarka podczas rozmowy tel ze mna mowila mi o okularach dziecka niz o ranie.Natomiast jesli dzieci inne informowaly swoich rodzicow zaraz mowily zeby nierobic paniki Wydaje mi sie ze chcialy to zatuszowac
Z synkiem mam sie zglosic na sciagniecie szwow po 8 dniach
Bylam we szkole wzielam papierek do NW z PZU
W szkole syn jest ubezpieczony na kwote 10000
Jakie odszkodowanie moge otrzymac?
Z gory serdecznie dziekuje za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

sanmicu wrote:

Witam. Ok. 20 czerwca skruszyłem sobie kość kciuka podczas grania w kosza. Jestem uczniem i mam 17 lat i tu mam pytanie otoz czy mogę sam ubiegać się o odszkodowanie czy musi to być prawny opiekun, czy sprawa nie przedawniła się (leczenie zostalo zakonczone 30 lipca). Jesli chodzi o ubieganie się o odszkodowanie to najpierw idę tam gdzie się leczyłem (przychodnia) do recepcji po dokumentację leczenia, pozniej dostarczam ją wychowawcy klasy i wypełniam jakiś formularz czy odbywa się to w inny sposob? Z gory dzieki za pomoc. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
Po pierwsze trucht to też bieg... Jeśli regulamin szkoły mówi o tym, że na korytarzach nie wolno biegać to z na jakiej podstawie chce Pani uzyskać odszkodowanie? Jeśli takiego zapisu nie ma - proszę walczyć. Przepraszam za odkop, ale mój dzieciak też wczoraj się uszkodził w szkole i szukam jakichś informacji :D Tak napisałem, bo myślę że może się komuś takie info przydać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...