Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

udział w wypadku samochodowym


agula29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem w 33 tyg ciąży i kilka dni temu brałam uczestnikiem kolizji drogowej nie z naszej winy .Pan który w nas wjechał ma pełen pakiet ubezpieczeniowy zresztą nasz kierowca ma też NW .Na miejsce wypadku nie było wzywane pogotowie natomiast kilka godz po kolizji zaczęłam się źle czuć i pojechałam do szpitala zostałam na obserwacji 4 dni na szczęście nic poważnego się nie stało tylko pasy mnie trochę przygniotły.Wiec czy w takim przypadku mogę starać się o jakiekolwiek odszkodowanie a zapomniałam ja tez jestem ubezpieczona w PZU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarekM wrote:
Witam. Wszyscy pasażerowie,kierowca a w szczególności Pani ustawowo macie Państwo prawo do wypłaty odszkodowania za sam fakt bycia w pojeździe w trakcie kolizji. .
Proszę podać ustawę, która za sam fakt bycia w pojeździe przyznaje prawo do odszkodowania.

Przesłanką przyznania odszkodowania jest uszczerbek w majątku osoby poszkodowanej w wypadku. W Pani przypadku w grę może wchodzić zadośćuczynienia. Przesłanką jego przyznania jest rozstrój zdrowia, który nie wątpliwie miał miejsce (nawet jeśli był krótkotrwały).

W przypadku pytań zachęcam do skorzystania ze stopki poniżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"aksedo" a co się stało z postem "MarkaM". Cytat widzę, ale skąd ty go wziołeś ??? Brzydko pachnąca sprawa. Ktoś z forum usuwa niewygodnych dyskutatntów ??? !!! Czy "aksedo" ma wyłączność na dopuszczanie do dyskusji ??? !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aksedo Specjaliści od Odszkodowań nie jest administratorem forum i nie podejmuje decyzji o publikacji bądź usuwaniu postów.

Przyczyną usuwania postów jest prawdopodobnie uporczywa reklama, co jest zabronione regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...