Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

stłuczenie kciuka w pracy,który byl juz 4-krotnie operowany


dzieciaczki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

na lekcji wych.fizycznego doznałam mocnego słtuczenia kciuka, który juz 4 razy był operowany ze względu na nerwiaki.Aktualnie jestem z tego tytułu drugi tydzien na L-4 , gdyz palec od chwili wypadku boli i rwie mnie niewiarygodnie...Dostaje silne leki przeciwbólowe, palec jest usztywniony - w szynie.

Lekarz zastanawia się , czy nie obciąć mi nerwów obwodowych, bym przestała mieć czucie w palcu...

Czy moge starać się o odszkodowanie? Wypadek był zgłoszony jako wypadek przy pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie mamy do czynienia z nałożeniem się stanów chorobowych. Odszkodowanie z ZUS będzie przyznane tylko jeśli doszło do trwałego uszczerbku na zdrowiu lub długotrwałego rozstroju zdrowia. A biorąc pod uwagę charakter urazu może być z tym problem. To samo dotyczy ubezpieczenia NNW.

Oczywiście może Pani spróbować złożyć wnioski, niczym Pani nie ryzykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Bardzo dziekuje za odpowiedz. Pragne dodać,ze akurat dzis przeszlam rano operacje, podczas ktorej odcieto mi nerwy w kciuku, bym nie odczuwala bólu...Nie bylo innego wyjscia,jak tylko odnerwienie palca. Mialam nie czuc części palca,jednak nie wiem co poszlo nie tak i nie czuje go wcale...Mimo szwów,nie odczuwam żadnego bolu. Reka nie bedzie juz nigdy srawna-tak powiedzial lekarz operujący. Co w zwiazku z tym, jakie mam poczynić dalsze kroki? Czy w tej chwili moge starac sie ojakies odszkodowanie? Czy to mozna zaliczyc do uszczerbku na zdrowiu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...