Jump to content
Forum Odszkodowania

Dwie siostry potrącone na pasach


Recommended Posts

Moje dwie córeczki (7 i 12 lat) zostały potrącone na pasach przez samochód, który wymijał przepuszcający je samochód na pierwszym pasie.Na szczęście wyszły z tego- młodsza miała naruszone kręgi szyjne i kołnierz Schatza, starsza niestety złamane żebro, stopę i ogólne potłuczenieO bólu i strachu nie wspomnę...Leczenie starszej potrwa 4-5 tygodni, jak mówią, pare dni była w szpitalu, teraz jest w domu, ale muszę być z nia bo wymaga pełnej opieki, dlatego wzięłam l4.Najbardziej boi się, czy będzie mogła grac na skrzypcach9 jest w szóstej klasie, miała sie przygotowywać do egzaminu końcowego-na drugi st. szkoły muzycznej, a ze względu na żebro nie wiadmo kiedy będzie mogła grać. Czy gdy wydobrzeje trochę mogę jej wziąć na konto ubezpieczenia prywatne lekcje?Co w ogóle nam sie należy? Wina kierowcy jest bezsporna, nagrane jest na monitoringu, oprócz tego 4 świadków.Z góry dziękuję na jakiekolwiek info, byli juz u mnie z kancelarii ale wole najpierw sama rozeznac temat.
Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

W takiej sytuacji najlepiej zgłosić się do firmy, która zajmuje się dochodzeniem odszkodowań. Agent odpowie na wszelkie Pani pytania i doradzi jak postępować. Kancelarie prawne nie pomogą w takim stopniu. Proszę o kontakt, podam Pani namiary na taką firmę.

 

Z własnego doświadczenia wiem, że na pewno należy udać się do lekarza po zaświadczenie, w którym napisane jest iż osoba poszkodowana/e potrzebuje/ą stałej lub częściowej opieki osoby trzeciej. Ponadto prowadzić dokumentację związaną z wydatkami dotyczącymi leczenia. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sprawa jest zbytnio skomplikowana, aby działać samemu. Trzeba dogłębnie przeanalizować wszystkie następstwa wypadku i odpowiednio je wycenić, a następnie konsekwentnie wyegzekwować. Jeżeli potraficie oddzielić prywatne odczucia od walki z TU można spróbować samemu, ale nastawić się na sporo niespodzianek.

 

Pośrednika wybrać z grona wielu, nie pierwszego lepszego, który się zgłosi.. Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dzieci do 13 roku życia są objęte specjalnymi przepisami i nie ponoszą pełnej odpowiedzialności za popełniony czyn. Jest oczywiste, że należy się dzieciom w Pani imieniu odszkodowanie. Chętnie pomogę w prowadzeniu sprawy.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...