Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Brak wyplaty z MTU POMOCY !!!


Rekomendowane odpowiedzi

W lipcu 2010 mialem wypadek samochodowym a konkretnie facet zajechal mi droge uciekl z miejsca wypadku (samochod pozostal) a do tego okazalo sie ze stracil prawo jazdy wczesniej pewnie za alkohol ,

W wypadku zlamalem reke byl rzeczoznawca wycenil szkode wszystko jak nalezy i teraz pojawia sie problem:

 

Facet nie przyznaje sie do winy i mial sprawe w sadzie rejonowym zostal skazany w styczniu ale na moje nieszczescie odwolal sie i teraz sprawa trafia do Okregowego i kolejne pewnie pol roku z glowy.

 

MTU wyplaca mi odszkodowanie za reke natomiast za samochod nie chca mi wyplacic odszkodowania dzwonilEM do nich i likwidator odpisal ze wyplata pieniedzy za samochod to inne RYZYKO !!!!???

NIE wiem o co tu chodzi i co moge zrobic zeby jak najszybciej wyciagnac od nich moje PIENIADZE!! POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dwa inne ryzyka ubezpieczeniowe: szkoda na osobie, która jest wypłacana zawsze , nawet gdy sprawca jest nieznany (z UFG) i szkoda na mieniu - wypłacana tylko wtedy, gdy sprawca jest ustalony. Ponieważ nie zapadł wyrok prawomocny, więc sprawcy jeszcze nie ma i nie ma też odszkodowania za mienie w postaci uszkodzonego pojazdu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bidziny1234 wrote:
W lipcu 2010 mialem wypadek samochodowym a konkretnie facet zajechal mi droge uciekl z miejsca wypadku (samochod pozostal) a do tego okazalo sie ze stracil prawo jazdy wczesniej pewnie za alkohol ,
W wypadku zlamalem reke byl rzeczoznawca wycenil szkode wszystko jak nalezy i teraz pojawia sie problem:

Facet nie przyznaje sie do winy i mial sprawe w sadzie rejonowym zostal skazany w styczniu ale na moje nieszczescie odwolal sie i teraz sprawa trafia do Okregowego i kolejne pewnie pol roku z glowy.

MTU wyplaca mi odszkodowanie za reke natomiast za samochod nie chca mi wyplacic odszkodowania dzwonilEM do nich i likwidator odpisal ze wyplata pieniedzy za samochod to inne RYZYKO !!!!???
NIE wiem o co tu chodzi i co moge zrobic zeby jak najszybciej wyciagnac od nich moje PIENIADZE!! POMOCY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
ja tez mam problem z mtu 31 stycznia rozwalilem auto nie z mojej winy sprawca był ubezpieczony w MTU moje rozwalone auto bylo zarejestrowane na firme. Po zgloszeniu szkody do MTU i wycenie tej szkody zaden warsztat nie chce sie podjąć naprawy tego auta. Zrobilem nowa wycene tej szkody która różni się od tej z MTU. Przeklete MTU nie chce mi wypłacić tej różnicy do póki nie przedstawie faktur za naprawe. za auto zastepcze nie wypłacili mi do tej pory trzy tygodnie po terminie, więc jak mam brać termin płatnosci na naprawe auta skoro firma MTU nie potrafi dotrzymac terminu platnosci? i czy napewno musze przedstawić faktury za naprawe tego auta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...