Jump to content
Forum Odszkodowania

Inter Risk nie chce wypłacić pieniędzy za OC


siwa181207
 Share

Recommended Posts

Witam mam pytanko ok 3 tygodni temu miałem kolizję tzn: Postawiłem samochód pod domem dosłownie 10 min schodząc usłyszałem huk , co się okazało jadąca z naprzeciwka Pani spanikowała gdy zobaczyła wyjeżdzający z parkingu samochód i uderzyła u mój zaparkowany przy jezdni. Oczywiście zostało spisane oświadczenie Kobieta prosiła mnie żebym nie wzywał policji bo ma tyle punktów ze po dzisiejszym straci prawko. Po ok 4 dniach przyjechał likwidator zrobił wycenę auta jakie elementy zostały uszkodzone i miałem czekać na przelanie pieniędzy.W dniu dzisiejszym dzwonie do firmy Inter Risk a gość mi mówi ,że wycena została sporządzona (nadmieniam iż uszkodzona została lewa strona samochód Opel Zafira 2005r a oni wycenili szkodę na 6 ,5tys zł) no ale niestety nie zostanie mi wypłacona taka kwota z uwagi na fakt iż mają wątpliwości co do tej szkody i wyślą do mnie jakiegoś biegłego który ma zrobić rekonstrukcje zdarzeń czy coś w tym rodzaju.Jeśli ktoś spotkał się już z czymś takim to proszę o pomoc .
Link to comment
Share on other sites

Przy braku policji na miejscu zdarzenia jest to dość powszechne działanie ubezpieczycieli, które ma wyeliminować wyłudzenia odszkodowań.

Warto zgłosić się do TU na przejrzenie akt po oględzinach, ustalić czy zwracali się do sprawcy o potwierdzenia kolizji itp.

 

Na przyszłość nauczka, trzeba zawsze wzywać policję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...