Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

odszkodowanie dla pasażera mimo braku większych obrażeń


veiled
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam;) ja z moim chlopakiem (ktory prowadzil) mielismy kilka dni temu wypadek, wpadlismy w poslizg i uderzylismy w drzewo. z racji tego, ze chlopak jechal powoli i mielismy zapiete pasy nic "wielkiego" nam sie nie stalo poza obitymi zebrami i naciagnietymi więzadłami. mimo to samochod zostal w taki sposob uszkodzony, ze nie da sie go naprawic, chciałam się dowiedzieć czy istnieje jakakolwiek szansa na odszkodowanie dla pasazera- oboje bylismy na pogotowiu, mi zalozyli kolnierz i dostalam skierowanie do ortopedy (przeswietlenia nic nie wykazaly). slyszalam ze podczas takich wypadkow pasazer ma szanse na odszkodowanie nawet jesli zostal mu zalozony tylko kolnierz i mial on obite zebra- moj chlopak mowil mi ze ma oplacone ubezpieczenia dla pasazera w razie wypadku. czy wgl mam jakies podstawy o staranie sie o odszkodowanie?

 

 

Okazalo sie rowniez ze policja wypisala kierowcy mandat- 500zl i 10 pkt, nie rozumiem dlaczego? pytalismy sie policjantow jednak oni nie potrafili nam wytlumaczyc wprost skad taki mandat. odmowilismy przyjecia mandatu- poniewaz nie ma zadnych dowodow na nadmierna predkosc, a chlopak byl trzezwy uzyskalismy informacje, iz prawdopodobnie nic mu nie udowodnia i zaplaci on mniejszy mandat. do wypadku doszlo na zakrecie gdzie nie zjechal nam samochod , ktory jechal srodkiem drogi z naprzeciwka. jednak policja uznala mojego chlopaka winnym. skad taka decyzja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abiesiada wrote:
Witam,

Za samą szkodę na psychice przysługuje Ci odszkodowanie w granicach ok. 5000zł. Taka kolizja to dość traumatyczne przeżycie. Do tego dochodzą obrażenia na osobie, więc sprawa jak najbardziej do wygrania. W razie pytań proszę o kontakt: 791916161 Adam
A skąd panie Adamie pan wziął tą sumę 5000 zł odszkodowania za szkodę na psychice....przecież szkoda ta jest zależna od wielu czynników i aspektów życiowych ,których pan niezna u poszkodowanej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odszkodowania to należy się pani z oc pojazdu który sprawca spowodował wypadek.....należy wypełnić druk zgłoszenia szkody,opisać sytuacje powypadkową, dołączyć do tego dokumentacje medyczną,i notatkę policyjną......i zgłosić do ubezpieczalni oc pojazdu sprawcy....firma ubezp..wypłaci odszkodowanie ale ,chłopakowi obniżą zniżki z oc....a drugie odszkodowanie może pani dostać z nnw pojazdu...(to jest to ubezp..o który mówił chłopak że ma opłacone na pasażerów)wrazie pytań proszę dzwonić 500135084....pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką prośbę, żeby Pan Michał Competia, pan abiesiada i pan marcin nauczyli się czytać regulamin forum na którym jest zakaz reklamy. Jeśli firmy które reprezentujecie działają tak etycznie jak Wy to współczuję klientom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

andrzejgryczka wrote:

A ja mam taką prośbę, żeby Pan Michał Competia, pan abiesiada i pan marcin nauczyli się czytać regulamin forum na którym jest zakaz reklamy. Jeśli firmy które reprezentujecie działają tak etycznie jak Wy to współczuję klientom.

CZY SAM NUMER TELEFONU KTÓRY PODAŁEM JEST REKLAMĄ...NIERAZ LUDZIE DZWONIĄ DO MNIE Z TEGO FORUM I PYTAJĄ O RÓŻNE RZECZY DOTYCZĄCE ODSZKODOWAŃ,I W MIARĘ MOŻLIWOŚCI STARAM IM SIĘ POMÓC. UŚWIADAMIAJĄC ICH JAKIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI DOCHODZENIA SWOICH ROSZCZEŃ.....I GDZIE TU JEST NARUSZENIE ETYKI...ALBO REGULAMINU...a tak na marginesie to proszę nie poruszać tematu o etyce firm które reprezentujemy ,bo może się okazać ze pracujemy w tej samej firmie.....bo przecież pracuje pan też firmie odszkodowawczej( można się o tym dowiedzieć na pewnym portalu in......pozdrawiam }dodam że firma ta reklamuje się na tym forum.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie, jeśli podanie nr tel. z informacją o poradzie / pomocy nie jest reklamą to co nią jest?? Regulamin jest jasny, a jak ma Pan wątpliwości to proszę zapytać administratora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...