Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek komunikacyjny - zadośćuczynienie


Rekomendowane odpowiedzi

Jechaliśmy samochodem na z góry zaplanowany urlop do Niemiec. Jeszcze w Polsce najechał na nas samochód. Bogu dzięki nic nikomu się nie stało a tylko (aż) auto do kasacji. Niestety z wakacji nici. Oprócz uszkodzenia samochodu nie ponieśliśmy żadnej szkody, żadne zaliczki za wakacje nam nie przepadły. Urlop jednak się skończył zamiast się rozpocząć. czy przysługuje nam jakieś zadośćuczynienie za zmarnowany urlop tak jak klientom biur podróży, którzy dostali wycieczkę z niespodzianką? Suma summarum nigdzie już nie wyjechaliśmy, bo nie było czym. Urlop skończył się w domu na spacerach wkoło bloku a nie zwiedzaniem Bawarii;/

 

czy coś nam przysługuje? i jeśli tak to na jakiej podstawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby było to różnicowanie sytuacji prawnej obywateli. Poza tym mieliście możliwość kontynuowania podróży pojazdem zastępczym za który TU dokonałoby refundacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
asia693 wrote:
witam!
mam pytanie a mianowicie :
mialam kolizje drogowa (jestem sprawca )podczas ktorej ja i syn doznalismy obrazen syn ma w wypisie szpitalnym rozpoznanie :ogolnepotłuczenie zwłaszcza głowy ,stłuczenie kregoslupa szyjnego ,wstrzasnienie mózgu i rana tłuczona czola .Moje rozpoznanie stłuczenie kregoslupa .Pytanie dotyczy tego czy jako sprawca wypadku moge sie ubiegac o odszkodowanie dla syna ???
Dziekuje z góry za odpowiedz .

pozdrawiam Joanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...